Позиція партії друкуватиДрукувати

Виборче законодавство

2010-02-02 12:55:23

Кріль: Парламент має підтримати зміни до Закону «Про вибори Президента України»


«Депутати Єдиного Центру підтримують у другому читанні зміни до Закону «Про вибори Президента України». Потрібно забрати у політичних штабів кандидатів у Президенти навіть ілюзорну надію на те, що можна виграти нечесно». Так прокоментував голова Єдиного Центру, народний депутат Ігор Кріль запланований на середу 3 лютого розгляд Верховною Радою змін до виборчого законодавства.   

Політик вважає, що нагальність таких змін ілюструє інформація Центральної виборчої комісії про зрив членами окружних виборчих комісій від БЮТ роботи комісій. «Отже, можна говорити про втілення сценарію – або перемагаємо ми, або ніхто», –  наголошує І.Кріль.

Щоб запобігти цьому, голова Єдиного Центру закликає парламент у повному складі підтримати внесення змін до виборчого законодавства. «Під час виборчої кампанії кандидати в Президенти, лідери та представники фракцій БЮТ, Блоку Литвина, НУ-НС та КПУ постійно заявляли, що проведення чесних виборів є першим кроком до подолання політичного безладу. Голосування у Верховній Раді стане лакмусовим папірцем для визначення, для кого це було лише передвиборчою риторикою, а хто справді відстоює проведення виборів за правилами демократії».     
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі