Позиція партії друкуватиДрукувати

Економічна криза

2010-04-19 13:25:30

Петьовка: АМК має навести порядок на ринку пального

«Антимонопольний комітет повинен демонструвати конкретні результати своєї роботи, а не займатися її профанацією. Якщо сьогодні АМК втратить контроль за ціноутворенням на ринку пального, то країну може накрити хвиля монопольних змов на інших ринках». Так член Президії Єдиного Центру, народний депутат України Василь Петьовка прокоментував повідомлення Антимонопольного комітету про зниження нафтотрейдерами цін на бензин та дизельне пальне.


Народним депутат зазначив, що після оприлюднення заяви пройшло вже чимало часу, а вартість палива на багатьох автозаправках досі залишається невиправдано завищеною. «Пошук дешевого бензину перетворюється для автомобілістів на затяжний авто-квест заправками міста. На більшості із них ціни залишилися на тому самому рівні», - зазначив політик.


В. Петьовка назвав знущанням над автовласниками розрекламоване АМК здешевлення пального, оскільки насправді ціна на окремих АЗС зменшилася на 10-17 копійок. «На деяких мережах заправок дисконтні програми пропонують зекономити на літрі пального до 20 копійок. На фоні цього, заяви Антимонопольного комітету більше нагадують спробу вразити громадськість черговою перемогою нової команди, аніж реальним результатом його роботи», – підкреслив В.Петьовка.


Представник Єдиного Центру закликав центральні органи виконавчої влади негайно навести порядок на ринку пального та раз і назавжди врегулювати процес ціноутворення. «Судячи із заяв АМК, 15 нафтотрейдерів можуть знизити ціни, а решта - ні.  Це нонсенс. Всі суб’єкти господарювання працюють в межах єдиного конкурентного та антимонопольного законодавства. Ціноутворення повинно бути однаковим для всіх, а коливання в цінах має бути незначним», – підсумував В.Петьовка.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі