Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

2010-06-17 12:21:48

Тарашевський: на місцеві вибори ми плануємо йти як самостійна, самодостатня політична сила

«Зволікати із проведенням місцевих виборів, враховуючи можливі негативні наслідки для держави, не можна. 30 травня почалося напівлегальне існування органів місцевого самоврядування. Це провокує управлінський хаос на місцях, що може вибухнути щомиті», - заявив в інтерв‘ю ЗІК перший заступник голови Тернопільської обласної ради, керівник обласної організації Єдиного Центру Сергій Тарашевський.
Політик констатує, що вибори потрібно проводити якнайшвидше, вже восени цього року. Для прийняття такого рішення потрібно лише одне – політична воля українського парламенту. «Можна зрозуміти логіку деяких політиків, які пропонують проводити місцеві вибори у березні 2011 року, адже з можливою зміною виборчої системи вони ризикують втратити власних представників в органах місцевого самоврядування, а тому й нав’язують суспільству думки про нібито неможливість проведення виборів восени».
Тарашевський наголосив, що принципова позиція «Єдиного Центру» – місцеві вибори повинні проходити за новою виборчою системою. Це передбачає відкриті виборчі списки; вибори міських голів у два тури; мажоритарну систему на виборах депутатів сільських та селищних рад. «Голосування за відкритими списками має повернути у владу професіоналів, які будуть здатні вирішити проблеми місцевих громад, а не лише розтягати місцеві ресурси».
Щодо можливого блокування чи консолідації сил на виборах Тарашевський заявив, що такі пропозиції завжди розглядаються тільки радою партії, яка й приймає рішення. «Поки ми плануємо йти на вибори як самостійна, самодостатня політична сила.  У Тернополі наша партія завжди була на висоті й залишається на висоті. Відтак ми націлені на перемогу й розраховуємо на гідний результат виборів – як мінімум повторити той, що був, як максимум – зайняти перше місце»,  - запевнив політик.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі