Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

2010-09-15 15:49:30

Єдиний Центр звернувся з відкритим листом до Президента Януковича

                                                                                                                                                                                                                             Президенту України
                                                                                                                                                                                                                             ЯНУКОВИЧУ В.Ф.                          

                              Шановний Вікторе Федоровичу!

Звертаюся до Вас із відкритим листом від імені політичної партії Єдиний Центр. Така форма звернення вибрана тому, що порушені питання мають надзвичайно важливе значення та становлять значний суспільний інтерес у контексті кампанії з виборів до місцевих органів влади.

Наша політична сила публічно оголосила про висунення кандидатом на посаду міського голови Харкова Андрія Білогрищенка – широко відомого на Слобожанщині політика, авторитетну і поважну людину. Його багаторічна активна діяльність на громадській ниві та державній службі позначена багатьма конкретними, успішними справами, за що він заслужив визнання серед громади області.

Намір А.Білогрищенка балотуватися на пост міського голови Харкова є цілком логічним і випливає з високого рівня довіри людей, які бачать в ньому виразника та провідника своїх інтересів. На сьогодні кандидат від Єдиного Центру має один із найвищих показників підтримки харків’ян.

Однак саме цей беззаперечний факт став причиною численних проблем у діяльності як А.Білогрищенка, так і обласної організації нашої партії.

Насамперед, офіційно повідомляю Вам про підготовку замаху на життя А.Білогрищенка. Інформацію про найнятого в Росії професійного вбивцю, що має завдання фізичного знищення кандидата, нам повідомили компетентні джерела у правоохоронних органах Харківської області. Вони одержали підтвердження таким злочинним планам у ході оперативно-розшукових заходів, причому замовлення цієї брудної операції зроблено з Харкова.

Звертаю увагу, що А.Білогрищенко веде свою діяльність відкрито, з активною присутністю на різних публічних заходах. Таким чином, імовірний замах на його життя (із використанням вогнепальної зброї чи вибухівки) може призвести до людських жертв, посіяти паніку і страх серед людей, у тому числі й інших кандидатів до місцевих органів влади. Такий розвиток подій цілком здатний збурити громадськість області, що може обернутися непередбачуваними наслідками.

Хочемо донести до Вас свою тривогу з приводу загрози життю нашого колеги ще й через те, що Єдиний Центр має трагічний досвід: нещодавно був убитий наш однопартієць, депутат Львівської обласної Ради, головний лікар Пустомитівської районної лікарні 55-річний Ярослав Федина. За дивним збігом обставин, смерть спіткала його після оголошеного наміру знову балотуватися в депутати. 

Інформацію про підготовку замовного замаху на А.Білогрищенка доповнюють численні анонімні погрози на його адресу. Крім того, окремі «доброзичливці» з чиновницьких кабінетів наполегливо радять йому згорнути активність і відмовитися від намірів балотуватися на міського голову Харкова. Жорсткий моральний пресинг і атмосфера переслідування  стали останнім часом неодмінними складовими життя нашого колеги.

Загрозлива ситуація навколо А.Білогрищенка цілком вписується в брутальну кампанію проти нашої політичної сили, яку розгорнули в області і місті їхні нинішні керівники. Місцева влада всіляко заважає працювати обласній організації Єдиного Центру, створює різноманітні заборони і перешкоди. Знаходяться найбезглуздіші зачіпки, щоб скувати активність партії. Для ілюстрації достатньо навести один приклад: обласне управління юстиції під безглуздими приводами відмовляється зареєструвати зміну керівництва обласної організації, хоча за законом не має на це права.    

Висновок Єдиного Центру такий: ситуація навколо А.Білогрищенка бере початок у кабінеті нинішнього харківського градоначальника Г.Кернеса. Саме йому і нікому іншому потрібно усунути представника Єдиного Центру з дороги до завоювання монопольної влади в місті. Виключно Г.Кернесу – людині з кримінальним минулим, вельми сумнівною репутацією і найвищим «антирейтингом» - вкрай необхідно задовго до дня голосування  зачистити півторамільйонний Харків від усіх, хто здатний створити йому навіть найменшу конкуренцію.

Пане Президенте! Наведені мною аргументи і факти дуже серйозні. Єдиний Центр переконаний, що Ви як гарант Конституції, прав і свобод людини втрутитеся у ситуацію навколо А.Білогрищенка та діяльності нашої партійної організації у Харківській області. Віримо, що Ви не поділяєте модель формування місцевого самоврядування, яку силоміць, через тиск і примус насаджує представник Партії регіонів Г.Кернес і його оточення. Ми переконані, що їхня розгнузданість і безкарність викличе некерований розвиток подій, який зруйнує громадський спокій на Слобожанщині. Такому сценарію можна і потрібно запобігти.

З повагою

народний депутат України,
лідер Єдиного Центру                                                        І.І.КРІЛЬ

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі