Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

2011-06-03 11:12:16

Карасьов: Україна повинна вдосконалювати свою економіку, імпортуючи високі технології

Україна повинна вдосконалювати свою економіку, імпортуючи високі технології. Про заявив один з лідерів Єдиного Центру, політолог Вадим Карасьов, коментуючи рішення комісії Митного союзу обмежити імпорт українських товарів у Росію, Білорусь і Казахстан.

«Росія має право робити те, що вона робить. А Україна має право або погоджуватися з цим, або шукати нові конкурентні переваги, роблячи ставку на інші галузі, розвиваючи технологічний процес, а не нещадно експлуатувати економіку, створену ще в СРСР. Якщо наша країна й надалі використовуватиме лише економіку труб та стимулювання експорту металу, то це шлях в нікуди», - підкреслив В. Карасьов.

Він зазначив, що санкції Митного союзу пов'язані з бажанням затягти Україну в це утворення. "Але нашій країні потрібен імпорт високих технологій, потрібно перебудовувати економіку за образом і подобою Німеччини, Франції, Польщі", - зазначив політик.

"Якщо національні інтереси - це інтереси металургійних баронів, то тоді, звичайно, потрібно вступати в цей союз. А якщо ні, то країна повинна шукати прибутковість за рахунок технологічного оновлення ", - сказав В.Карасьов.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі