Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентські вибори

2012-11-02 18:59:09

Василь Петьовка вимагає від прокурора розібратися з Хустською ОВК

 Народний депутат України, лідер Єдиного Центру Василь Петьовка направив депутатське звернення прокурору міста Хуст Закарпатської області Івану Кайло з вимогою провести перевірку відносно голови ОВК 71, яка перешкоджає передачі протоколів до Центральної виборчої комісії і намагається нівелювати результати голосування.

 
Як відомо, уже п’ятий день на ОВК 71 з центром у місті Хуст штаб кандидата від Партії регіонів Степана Деркача усіма можливими методами намагається змінити підсумок голосування за мажоритарного кандидата. За результатами підрахунку ста відсотків бюлетенів регіонал програв представнику Єдиного Центру Павлу Балозі з результатом 34,42% (22 089) голосів, проти 35,91%, або 23 045 голосів відповідно.
 
Як йдеться в тексті  звернення, голова ОВК Ольга Кадар, в порушення закону «Про вибори народних депутатів України» не збирала засідання 30, 31 жовтня та 1 листопада. Внаслідок цього було порушено норми закону з приводу забезпечення транспортування виборчих документів до ЦВК після встановлення підсумків голосування. 
 
Окрім того, за словами Василя Петьовки, голова комісії намагалася нівелювати вільне волевиявлення виборців, поставивши в порядок денний питання про визнання недійсними виборів на окремих виборчих дільницях.
 
«Кадар Ольга Михайлівна, продовжуючи свої протиправні дії, запропонувала розглядати питання порядку денного шляхом таємного голосування, що є також грубим порушенням вимог частини десятої статті 33 Закону України «Про вибори народних депутатів України», за якою рішення виборчої комісії приймається відкритим голосуванням більшістю голосів», - йдеться в депутатському зверненні. 
 
«Закарпаття, починаючи з виборів мера Мукачево 2004 року, на жаль, стало полігоном для випробувань брудних технологій. Якщо в інших регіонах ми бачимо, що ОВК не хочуть рахувати протоколи, то в Хусті все вже пораховано. Просто голова комісії, робить все, щоб вони не були відправлені до ЦВК», - заявив Василь Петьовка.
 
«Поки голова ОВК тягнула час, представники Партії регіонів «знайшли» суддів, що правда аж у Львові, які «погодилися» прийняти рішення на користь провладного кандидата. Згодом це рішення було протягнуто через згадану голову ОВК, яка, власне, застосувала ноу-хау – таємне голосування», - зауважив депутат.
 
За його словами, дії Ольги Кадар знаходяться далеко за межами закону і тому повинні негайно отримати адекватну оцінку з боку прокуратури. 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі