Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

2012-12-17 16:03:32

Віктор Балога: Головне, аби ця політична гра в кінцевому результаті завела нас до Брюсселю

Іде політична гра навколо теми Митного союзу з боку України, Росії та ЄС. Росія бачить нас своїм партнером, бо без України неможливо відновити Радянський союз. Це начебто усвідомлює керівництво України. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога в інтерв‘ю для видання «Главком». Він вважає, що головне, аби ця політична гра, в кінцевому результаті, завела нас до Брюсселю.
 

Політик впевнений, що Україна має дотримуватись цінностей, які там продукуються – передусім, верховенство права та неупередженість судів. «ЄС посилає сигнал Віктору Януковичу – нас там ще чекають. Європа йде нам назустріч – це хороша позиція і я її підтримую: щоб зараз не нагнітати ситуацію, взяти нас з усіма проблемами, а потім по черзі їх знімати. Однак, нагадую, у справді європейськоспрямованої країни не може бути політичних в‘язнів. Захід чітко каже, що допоки ми не випустимо Тимошенко і Луценка, з нами не говоритимуть. Цю проблему треба зняти», - констатує В. Балога.


Видання цитує лідера Єдиного Центру: «Чого хоче Президент? Якщо він хоче бути в Європі й стати людиною, яка привела Україну в ЄС, то його ім’я золотими літерами запишуть в історію. Якщо Президент хоче підписати Переяславську угоду - 2, стати й повторити стратегічну помилку Богдана Хмельницького, то це вже ми проходили. Я вважаю, що Віктор Янукович добре подумає, чи потрібно це робити. Одна справа поставити свій підпис під торгово-економічними угодами, а інша – під політичними. Не вірю, що Президент в Москві підпише політичну угоду».
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі