Позиція партії друкуватиДрукувати

Освіта

2008-06-12 12:20:00

Уряд має проконтролювати, щоб виші зараховували студентів на підставі сертифікатів – Оробець

Народний депутат України, член парламентського комітету з питань науки і освіти Леся Оробець (Єдиний Центр) закликає уряд забезпечити контроль над тим, щоб приймальні комісії вищих навчальних закладів зараховували студентів на підставі сертифікату Українського центру оцінювання якості освіти.

«Відсутність істотних порушень, невеликий відсоток апеляційних скарг, дотримання термінів – все це дає сьогодні підстави говорити про успіх нинішньої тестової кампанії. Проте освітянам і чиновникам розхолоджуватися зарано: попереду не менш важливий етап ЗНО – зарахування до вищих навчальних закладів», – зазначила депутат.

За її словами, вступна кампанія стане кінцевою оцінкою зовнішнього оцінювання. На думку Оробець, все залежатиме від того, як уряду вдасться забезпечити контроль за виконанням приймальними комісіями положень Наказу Міносвіти №1172 від 25.12.2007, що встановлює зарахування до ВНЗ на підставі сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти.

Депутат також зауважила, що окремо слід відзначити професійність роботи МОН та Українського центру оцінювання якості освіти, котрі попри помітний політичний тиск зуміли відповідально підійти до організаційного забезпечення незалежного оцінювання.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі