Позиція партії друкуватиДрукувати

Правова держава

2013-02-12 09:54:48

Василь Петьовка звернувся до генпрокурора та міністра МВС із проханням розібратися з порушеннями законодавства на довиборах до Закарпатської облради

Народний депутат України, один із лідерів Єдиного Центру Василь Петьовка направив депутатське звернення до генерального прокурора України Віктора Пшонки та міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. 

В документах наводяться приклади протиправних дій по відношенню до кандидата у депутати Закарпатської облради, висуванця Єдиного Центру Андрія Балоги, якого намагаються зняти рішенням суду з виборчих перегонів. Підстава – начебто його членство в іншій політичній силі – «Партії нового покоління України».

 

Однак Андрій Балога називає протоколи та наказ про зарахування його до цієї партії підробленими, а викладену в них інформацію – недостовірною.
 

У депутатському зверненні йдеться, що, «порівнявши підписи Голови Ради Київської міської територіальної організації Політичної партії «Партія нового покоління України» Ю. В. Букарева у протоколі та наказі про прийняття Андрія Балоги до лав цієї партії, чітко вбачається їх розбіжність між собою, а це свідчить про підробку зазначених документів. Окрім цього, на сайті Міністерства юстиції України в розділі «Київська міська територіальна організація Політичної партії «Партія нового покоління» керівником значиться інша особа, а саме: Перинська Ю. М».
 

Василь Петьовка звернувся до генпрокурора та міністра МВС з проханням ініціювати проведення перевірки по даному факту та за результатами її проведення - надати правову оцінку протиправним діям по відношенню до висуванця Єдиного Центру Андрія Балоги з боку представників «Партії нового покоління України».

 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі