Позиція партії друкуватиДрукувати

Євроінтеграція України

2013-02-22 12:40:59

Віктор Балога: З ярликом політв’язнів, Україна не матиме перспектив в ЄС

Україна не рухається ані до ЄС, ані до Митного Союзу. Таку думку в інтерв’ю інтернет-виданню Цензор.нет висловив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

«Судячи по кроках, які робить влада, я більш ніж упевнений, що ми не рухаємося ані туди, ані туди. Ми шукаємо якусь третю модель існування в рамках окремої орбіти, яка має назву ані ЄС, ані Митний Союз. Таке українське ноу-хау. Але це шлях на розпилення. Водночас, треба зрозуміти і Президента: він хотів би дотягти до 2015 року, і думати про те, куди рухатися, в Європу чи Росію, після виборів. Але рішення треба приймати цього року. Ось і вся проблема», - зазначив В.Балога.

 

На його переконання, нині найбільша політика, як для опозиції, так і для Глави держави – підписати з Брюсселем угоду про асоціацію, після якої мова може йти про договір про членство.     

 

Відповідаючи на запитання кореспондента стосовно судових процесів над Тимошенко та Луценко, лідер Єдиного Центру сказав, що питання політичних в’язнів завжди буде перешкодою на дорозі України до Євросоюзу.

 

«Якщо нам пришили ярлика, що в Україні є політичні в’язні, то ми не матимемо перспективи бути в єдиній європейській родині. Ми чітко це маємо розуміти. Я це говорив і Віктору Януковичу з розумінням того, що Президента треба поважати, але свою точку зору завжди необхідно висловлювати… Я захищаю зараз лише питання того, куди ми рухаємося. Особисто я хочу, щоб ми рухалися до Євросоюзу», -  зауважив Віктор Балога.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі