Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

2013-03-23 11:06:27

Віктор Балога: Асоційоване членство України у Митному Союзі не є реальним форматом взаємодії з Росією


Росію у стосунках з Україною влаштує лише наша повна здача, тому асоційоване членство у Митному Союзі не є реальним форматом взаємодії двох держав. Таку думку в інтерв’ю виданню «Дзеркало тижня. Україна» висловив народний депутат України, лідер Єдиного Центру Віктор Балога. 


Відповідаючи на запитання про підготовку владою концепції асоційованого членства України в Митному Союзі, В.Балога зазначив:

«Давайте трішечки посміємося. Чи вважаєте ви, що пан Азаров, коли у 2004-му році вийшов на трибуну Майдану у помаранчевому шарфику, справді був «помаранчевим»? Аналогічно – і всі рухи щодо асоційованого членства у Митному Союзі. Росія у стосунках із нашою владою налаштована тільки на конфронтацію. Їх влаштує лише наша повна здача. Інші форми співробітництва – ні. Тому асоційоване членство у МС як якийсь реальний формат взаємодії я апріорі не бачу», - сказав Віктор Балога.
 

Говорячи про можливість проведення референдуму в нинішній політичній ситуації, лідер Єдиного Центру зауважив, що закон про референдум може дати зворотній ефект тим, хто його розробляв, і тим, хто сподівався отримати з нього зиск.
 

«Можна приймати будь-які закони - хоч про чисту мажоритарку, хоч про будівництво доріг (без виділення на це коштів), хоч закон про референдум, на якому можна намалювати все, що потрібно. Проблема в тому, чи сприйме це суспільство. Можна багато чого прийняти, але рано чи пізно почнеться зворотній процес. Для будь-яких дій потрібна підтримка суспільства, щоб ти собі де-юре не прописав», - відзначив лідер Єдиного Центру.  

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі