Позиція партії друкуватиДрукувати

Освіта

2013-04-16 16:35:52

Віктор Балога: Влада хоче викинути на вулицю третину українських викладачів

«Новий етап реформи освіти, ініційований владою, може викинути на вулицю третину викладацького складу вишів. Напевне, саме таку мету ставлять собі розробники ідеї збільшити майже вдвічі навантаження на педагогів вищої школи», - так прокоментував лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога наміри міністерства освіти України збільшити навантаження на викладачів з 9-13 годин до 18. Це в той час, як у Європі на одного викладача припадає до 6 студентів.

 

«Міносвіти не зважає на те, що і зараз наші викладачі мають по 5-6 пар на день, натомість пропонують це навантаження майже подвоїти. Такою «модернізацією» влада хоче перетворити українські виші на банальних штампувальників дипломів», - наголосив Віктор Балога.

 

Народний депутат констатує, що українські виші вже давно перебувають за межами провідних рейтингів кращих навчальних закладів світу.

 

«Замість того, щоб робити українську освіту конкурентною, сьогодні її остаточно вбивають. Очевидно, що це вписується у загальний план влади по перетворенню українців на неосвічену та безвольну масу, якою буде легше керувати», - наголосив Віктор Балога. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі