Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

2013-06-13 14:56:09

Віктор Балога: Українська зовнішня політика – це топтання на місці та невизначеність

Крок вперед, два кроки назад. Це не зовнішня політика - це топтання на місці, це невизначеність, це гарантія того, що ми не будемо мати успіху ні на східному напрямку, ні на західному. Якщо наше завдання - зробити так, щоб нас не сприймали ні там, ні там, - це якраз те, чим зараз займається влада. Про це в інтерв‘ю інтернет-виданню News24ua заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.


Політик констатує, що в разі цілеспрямованого курсу України на євроінтеграцію потрібно приймати виборчий кодекс, закон про прокуратуру, зняти питання про політв'язнів, і спокійно рухатися в цьому напрямку.


 «Нам потрібно бути там, де хоче бути наше суспільство. Суспільство хоче до Європи. І є приклади - наші найближчі західні сусіди, які зовсім непогано почуваються у Євросоюзі. Але прем'єр-міністра наполегливо тягне в «совок». Митний союз, і все йому. Інакше ми помремо! Але чому тоді країни набагато менше України - Болгарія, Румунія, Угорщина, Словаччина, абсолютно не вмирають від вступу в ЄС?!», - підсумовує Віктор Балога. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі