Позиція партії друкуватиДрукувати

Правова держава

2013-09-23 15:09:42

Віктор Балога: Янукович хоче, аби Тимошенко попросила у нього про помилування

Президент Віктор Янукович хоче, щоб Юлія Тимошенко попросила про помилування, адже це дозволить йому зберегти обличчя. Про це в ефірі програми "Відверто з Віталієм Портниковим" заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

"Якоюсь мірою Янукович  би хотів не повністю програти, що от він узяв і сказав, що суди були неправі, машина, яка створила вибіркове правосуддя, була неправа, – я зараз беру і роблю помилування. Він  чекає від Тимошенко кроків і готовий іти на зустріч, щоби все-таки зберегти обличчя як їй, так і йому", - сказав він.

 

В. Балога також впевнений, що у президента немає бажання рухатись у сторону Європеського союзу, проте у нього немає вибору.

 

"Особисто моя позиція – це те, що Україна хоче йти до Європейської унії, президент Янукович швидше за все вимушений іти, хоч у нього нема бажання, – я це розумію. І якщо ви торкнулися питання, яке нас стримує перед підписанням угоди у Вільнюсі – питання пані Тимошенко, – то якоюсь мірою Янукович не фальшивить, коли каже, що це повинен вирішувати не тільки він, а це повинна вирішувати і Тимошенко", - заявив народний депутат.

 

Програма: http://tvi.ua/program/2013/09/22/vidverto_z_vitaliyem_portnykovym_vid_22092013_952
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі