Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

2013-11-12 12:49:10

Вадим Карасьов: Замість євроінтеграції Україні загрожує євроізоляція

У випадку непідписання угоди про асоціацію з Європою Україну очікує євроізоляція. Таку думку в коментарі Тиждень.ua висловив один із лідерів Єдиного Центру Вадим Карасьов.

 

«Замість євроінтеграції ми можемо отримати євроізоляцію з усіма наслідками. Європа і так втомлена Україною та історією навколо угоди про асоціацію, а після непідписання угоди буде дуже розчарована», – зазначив він.

 

«Уточню – непідписання угоди про асоціацію – це євроізоляція на політичному рівні і консервація відсталої і неефективної економіки України», – додав політик.

 

«Якщо в Білорусі євроізоляціонізм привів до стабілізації, яка постійно трансформується в стагнацію або балансує на межі стагнації, то в Україні євроізоляція – дуже серйозний крок до поляризації суспільства і фактично електоральної війни на президентських виборах. Для України це шлях в нікуди. Це колапсування політичної і економічної системи з негативними наслідками для держави», – зауважує він.

 

Також у випадку припинення процесу євроінтеграції, на думку Карасьова, відчутним буде і розкол країни – на проєвропейську і неєвропейську частину.

 

«Виступаючи за євроінтеграцію, Партія регіонів нейтралізовувала цей розкол і робила так, що все ж таки більшість українців виступала за євроінтеграцію, а прихильники Митного союзу – це наслідок впливу політичних і економічних маргіналів», – зазначив політик.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі