Персональні дані

Сергій Тарашевський

Член Президії Єдиного Центру, Голова Тернопільської обласної організації Єдиного Центру

Біографія

Тарашевський Сергій Олександрович народився 4 грудня 1970 року у м.Тернополі.

У 1987р. закінчив середню загальноосвітню школу № 7 м.Тернополя, нагороджений значком ЦК ВЛКСМ „За відмінне навчання”. У 1987 р. прийнятий в члени колгоспу “Грабовецький” Тернопільського району. За сумлінну працю, дбайливе відношення до тварин і прагнення працювати ветеринаром отримав направлення у ВУЗ.

1987 - 1992 рр. - навчався у Львівському зооветеринарному інституті, за фахом – ветеринарний лікар.
Після закінчення інституту, повернувся на роботу в колгосп „Грабовецький” Тернопільського району ветсанітаром. У 1993 році був переведений на роботу в Повне товариство „Майя” Пустомитівського району Львівської області ветеринарним лікарем.

З 1996 р. прийнятий на посаду директора в СМП „Ровекс” м.Тернопіль. З 2000 р. переведений в корпорацію „Ровекс” м.Тернопіль на посаду радника з питань фінансово-господарської діяльності. Нині виконує обов’язки голови правління корпорації «Ровекс».

Як підприємець, в 2001 р. був визнаний Людиною року в м.Тернопіль. У 2002 році став «Лідером Тернопільської області» за Всеукраїнською програмою «Лідери регіонів», присвяченій 10-літтю незалежності України. У 2007 році, ТОВ «Ровекс» ввійшов у список «Золота гвардія -500», де зазначені 500 кращих і перспективних підприємств України за версією відомого економічного видання «Галицькі контракти». В лютому 2008 року Асамблеєю ділових кіл України нагороджений почесним дипломом, нагрудним знаком та медаллю «Лідер української економіки». За активну спонсорську допомогу, надану інвалідам і вдовам воїнів-афганців прийнятий почесним членом Спілки ветеранів Афганістану Борщівського району.

У 2006 році був обраний депутатом Тернопільської міської ради V скликання за виборчими списками БЮТ. В листопаді 2007 року організував Тернопільську обласну громадську організацію «За справедливу Батьківщину», щоб протидіяти незаконним методам діяльності голови Тернопільської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» В.Т.Деревляного. У квітні 2008 року організував Тернопільську обласну громадську організацію «Тернопільські законодавчі ініціативи», метою діяльності якої є збір ініціатив та пропозиції громадськості Тернопільської області щодо формування законодавчих актів, законів, Податкового кодексу, Статутів міст області тощо.

У травні 2008 року вступив у партію Єдиний Центр. На установчих зборах Тернопільської обласної партійної організації 5 червня 2008 року обраний головою обласної партійної організації Єдиний Центр.