Персональні дані

Роман Балух

Член Політичної Ради, Голова Львівської обласної організації

Біографія

Балух Роман Петрович народився 31 липня 1962 р. у місті Львові. У 1984 р. закінчив Львівський політехнічний інститут, геодезичний факультет за спеціальністю «інженер-геодезист», у 2005 р. - Львівський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України, де отримав ступінь магістра державного управління.

З 1988 року - активний учасник державотворчих процесів в Україні: член Української Гельсінської спілки, голова Залізничної районної організації УРП м. Львова та член Ради партії, активний учасник Української незалежної видавничо-інформаційної спілки (УНВІС), заснованої В’ячеславом Чорноволом.

З 1998 року – член НРУ, заступник голови районної організації.

У 1996 – 2007 роках працював в апараті Львівської облдержадміністрації на різних посадах: провідний та головний спеціаліст організаційного відділу, консультант заступника голови ОДА, заступник начальника, начальник відділу контролю, начальник загального відділу, державний службовець 7 рангу. Голова профкому працівників апарату облдержадміністрації.

2002 р. – керівник виборчого штабу кандидата у народні депутати України Павла Качура по Залізничному виборчому окрузі м. Львова (1-ше місце по округу).

У 2002 році пройшов навчання в українсько-шведській школі публічного адміністрування «Swedish Institute for Public Administration (SIPU)» за програмою «Оцінка ефективності та результативності публічного адміністрування».

У 2004 році в рамках роботи виборчого штабу «Нашої України» провів більше 50 тренінгів для членів виборчих комісій різних рівнів та спостерігачів у Львівській, Рівненській та Волинській областях. Співорганізатор і учасник понад 10 конференцій та «круглих столів» на виборчу тематику.

У лютому 2005 року у Львівському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України захистив магістерську роботу на тему "Роль адміністративного ресурсу у виборчих кампаніях в Україні".

На виборах 2006 року був керівником програми формування та навчання членів окружних та дільничних виборчих комісій обласного штабу виборчого блоку „Наша Україна”, займався юридичним супроводом виборчої кампанії. Заступник керівника Регіональної робочої групи обліку виборців, яка займалась підготовкою списків виборців та здійснювала організаційну підготовку до виборів в області.
На даний час – керівник секретаріату Львівської обласної організації Єдиного Центру.