Персональні дані

Петро Гаман

Біографія

Гаман Петро Ілліч народився 12 липня 1962 року у місті Бориславі Львівської області. У 1979 році здобув середню освіту і розпочав трудову діяльність трубоукладальником будівельно-монтажного управління № 72 тресту “Західводбуд”, що у місті Дрогобичі Львівської області, звідки перейшов до Бориславської центральної бази виробничого обслуговування Львівської області приймачем вантажу і багажу.

З 1980 року по 1982 рік проходив строкову військову службу, після закінчення працював товарознавцем, завідувачем складу Бориславської фабрики нетканих матеріалів. У 1984 році пішов на службу в лави Радянської Армії. У 1987 році призначений на посаду заступника головного лікаря з адміністративно-господарської роботи, а згодом – заступником головного лікаря з господарсько-технічної роботи санаторію “Юність”, що у місті Трускавці Львівської області. З 1994 року по 2000 рік працював заступником головного лікаря із загальних питань та заступником головного лікаря з економічних питань дитячого санаторію “Джерело” міста Трускавця Львівської області, а потім – генеральним директором та директором санаторію “Карпатські зорі”, що у селі Модричі Дрогобицького району Львівської області.

Упродовж 1990-1998 років - депутат Трускавецької міської ради 2 –го скликання, а у 2003 році – обраний депутатом Дрогобицької районної ради.

У 1995 році закінчив Львівський філіал Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, здобувши кваліфікацію інженера-конструктора. Закінчивши у 2001 році Львівський філіал Української Академії державного управління при Президентові України, здобув кваліфікацію магістра з державного управління.

У 2002 році присвоєно почесне звання “Заслужений працівник охорони здоров’я”; у 2005 році здобув науковий ступінь кандидата наук з державного управління. У 2003 році закінчив Юридичну академію Міністерства внутрішніх справ України, здобувши кваліфікацію юриста. У 2004 р., 2005 р. та 2007 р. - відповідно здобув кваліфікації магістра з обліку та аудиту, магістра права та магістра фінансів у Гуманітарному університеті “Запорізький інститут державного та муніципального управління”.

У 2005 році призначений начальником Головного управління праці та соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації, а у травні 2006 року – заступником губернатора. У липні 2006 року призначений першим заступником голови Черкаської облдержадміністрації, де працює досі.