Персональні дані

Дмитро Діденко

Член Президії Черкаської регіональної організації Єдиного Центру

Біографія

Діденко Дмитро Валерійович народився у 1962р. в м. Черкаси. Освіта вища, закінчив Черкаський технікум електрифікації сільського господарства за спеціальністю „Промислове та цивільне будівництво”, в 2002 році закінчив Київський університет будівництва і архітектури.
У 1982 р. розпочав трудову діяльність на заводі залізобетонних виробів № 1 ВО „Черкасизалізобетон” різноробочим в ремонтно-будівельній дільниці, в подальшому переведений майстром арматурного цеху. Згодом обіймав посаду начальника цеху № 3 із виробництва збірного залізобетону, у 1990 р. призначений директором заводу залізобетонних виробів № 1, з 1997 р. заступник голови правління ЗАТ „Черкасизалізобетон” з питань збуту та маркетингу. З жовтня 2001 р. займав посаду генерального директора – голови правління ЗАТ „Черкасизалізобетонбуд”. З 29 серпня 2007 року та по теперішній час є президентом Асоціації „Група компаній „Добробуд”.
Має активну громадську позицію, є членом та засновником громадської організації „Всеукраїнська спілка лідерів територіальних громад”.
Член Ради та Президії Черкаської регіональної організації Єдиного Центру.
Дружина: Діденко Ірина Олексіївна 1962р.н.
Син: Діденко Валерій Дмитрович, 1985р.н.
Під судом та слідством не перебував.