Персональні дані

Вікторія Ліснича

Член Президії Єдиного Центру, голова Київської міської організації Єдиного Центру.

Біографія

Народилась 15 травня 1978 року в с.Тарасівка Новогородківського району Кіровоградської області в сім’ї державних службовців.
Після закінчення школи вступила до Національного медичного університету ім.акад.О.О.Богомольця і здобула кваліфікацію лікаря за фахом «лікувальна справа».

З серпня 2001 року по березень 2005 року працювала лікарем-кардіологом в Інституті серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова. У цей період (2001-2005 рр.) здобула другу вищу освіту в Київському національному економічному університеті за спеціальністю «правознавство» з кваліфікацією «магістр права».
З 2002 по 2006 рік була депутатом Шевченківської районної ради у м.Києві.
З квітня 2005 року по травень 2007 року працювала на посаді начальника Управління охорони здоров’я Шевченківської районної у м.Києві державної адміністрації.
Із серпня по листопад 2007 року працювала на посаді заступника директора в Державному підприємстві «Управління з експлуатації майнового комплексу» Міністерства фінансів України.
З листопада 2007 року по нині працює на посаді заступника директора Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова.

За успіхи в роботі та високу професійну майстерність у галузі охорони здоров’я неодноразово відзначалась подяками Київського міського голови, голови Шевченківської районної у м.Києві державної адміністрації, грамотами Головного управління охорони здоров’я та Почесною грамотою Академії медичних наук України.