Персональні дані

Віктор Балога

Голова Єдиного Центру

Біографія

Віктор Іванович Балога народився 15 червня 1963 року.



Місце народження: с. Завидово Мукачівського району Закарпатської області.

Освіта:
У 1984 р. закінчив Львівський торгово-економічний інститут, товарознавство і організація торгівлі продовольчими товарами, товарознавець вищої категорії.

Трудова діяльність:
01.1986 – 02.1987 - старший товарознавець Берегівського Рай-СТ, м. Берегово Закарпатської області;
02.1987 – 05.1987 - заступник директора Косинського ОПТ, с. Косино Берегівського району Закарпатської області; 05.1987 –
10.1992 - старший товарознавець Мукачевської господарсько-товарної бази; 10.1992 – 03.1997 - директор ТОВ «Рей-Промінь», м. Мукачево Закарпатської області;
04.1997 – 04.1998 - голова правління ТОВ «Барва», м. Мукачево Закарпатської області;
04.1998 – 05.1999 - міський голова м.Мукачево;
05.1999 – 06.2001 - голова Закарпатської обласної державної адміністрації;
01.2002 – 04.2002 - голова правління ТОВ «Барва», м. Мукачево Закарпатської області;
05.2002 – 02.2005 - народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій;
02.2005 – 09.2005 - голова Закарпатської обласної державної адміністрації;
09.2005 – 10.2006 - Міністр України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи;
15.09.2006 - 22.05.2009 - Глава Секретаріату Президента України.
З червня 2009 року по листопад 2010 року - член Президії політичної партії Єдиний Центр.
09.12.2010 - 03.12.2012 - Міністр надзвичайних ситуацій України.
15.12.2012 - народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції.
З 27.10.2014 - народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції.

Громадська діяльність:
з 07.2008 - член Президії Єдиного Центру, Голова Єдиного Центру.