Коментар

Віктор Балога

Голова Єдиного Центру

2016-09-08 15:26:31

Віктор Балога: Влада має перестати дурити людей щодо членства в НАТО

«Україна – країна парадоксів. Один з них – тема вступу до НАТО: 1. Президент говорить, що це наша стратегічна мета; 2. При цьому заявку на отримання ПДЧ ми не подаємо; 3. Нам не один раз прозоро натякнули, що членство в НАТО нам не світить у досяжній перспективі», - про це заявив голова Єдиного Центру Віктор Балога.

 
На його думку парадокс перший: одна особа контролює усі гілки влади. Тому, якби ми збиралися в НАТО, то підписи під відповідною заявкою були би зібрані за лічені хвилини. Виходить, мета у нас є, але ми і пальцем не поворухнули, щоб її досягнути.
 
Парадокс другий: самі члени НАТО не хочуть нас приймати. І для цього є цілий ряд серйозних причин. Головна з них – Росія прямо сказала, яким буде сценарій у разі прийняття нових членів. І це стосується навіть таких держав, як Швеція і Фінляндія, де немає корупції, бідності, РПЦ і носіїв ідеї «русского міра». Тому, німці, французи, голландці не хочуть зайвий раз дражнити Москву. І абсолютно точно вони не будуть замість нас воювати на Донбасі.
 
В.Балога переконаний, що через це ідея вступу до НАТО перетворюється на «ковбасу по 2,20», якою комуністи десятиліттями годували свій електорат вже у незалежній Україні. Так само нинішня влада, коли немає що сказати про боротьбу з корупцією і проведення реформ, починає розповідати нам про Полярну зірку, яка веде нас у світле майбутнє.
 
«Тому, шановні, або проводьте референдум і подавайте заявку на отримання ПДЧ. Або якщо знаєте, що в цьому немає сенсу – перестаньте дурити людей і починаймо будувати сильну і успішну державу. Бо липова стратегічна мета – це найгірше, що ви можете запропонувати своїм громадянам у період скрути і війни», - підсумував політик.
 

Інші коментарівсі

Останні новинивсі