Коментар

Віктор Балога

Голова Єдиного Центру

2017-11-24 15:06:52

Віктор Балога: В українській владі не повинно бути осіб із подвійним громадянством

За останні роки зявилося багато фактів, що підтверджують наявність подвійного громадянства у багатьох українських політиків та чиновників. По декілька паспортів мають народні депутати, колишні та діючі високопосадовці, голови обласних та районних державних адміністрацій, представники місцевого самоврядування. Про це йдеться у депутатському зверненні голови Єдиного Центру, народного депутата України Віктора Балоги на ім'я Президента України. 

 

В.Балога впевнений, що ці прізвища не є таємницею для Глави держави. Але чомусь поздавленням громадянства Президент займається вибірково, чим порушує Конституцію та закони України.

 

Цілком очевидно, що невирішення цієї проблеми ставить під загрозу національну безпеку України та завдає значної шкоди інтересам держави. Тому народний депутат вважає, що в цій ситуації Петро Порошенко має дати доручення Міністерству закордонних справ звернутися до урядів держав, які найчастіше фігурують у скандалах з подвійним громадянством українських політиків та чиновників. Вони мають офіційно підтвердити, або спростувати інформацію щодо кожного, кого підозрюють в наявності подвійного громадянства. 

 

«Хочу ще раз наголосити, що на жодній посаді в українській владі не повинно бути осіб із подвійним громадянством. І Ваш обов'язок, як Гаранта Конституції, забезпечити виконання цієї вимоги.

 

Адже не виконуючи основний закон і дозволяючи всім відкрито його порушувати, Ви фактично розвалюєте державу і делегітимізуєте її в очах світу. Ніхто не буде рахуватися з Україною, якщо у нашій владі сидітимуть люди, які мають паспорти інших держав», - вважає політик.

 

 

Інші коментарівсі

Останні новинивсі