Коментар

Віктор Балога

Лідер Єдиного Центру

2011-10-05 11:04:02

Балога: Верховній Раді варто переглянути рішення щодо порядку обчислення часу в Україні

Лідер Єдиного Центру, міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога просить голову Верховної Ради ініціювати перегляд рішення щодо зміни порядку обчислення часу. Про це йдеться у листі направленому Володимиру Литвину.

 

В документі йдеться про те, що сьогодні надходять численні звернення громадян, зокрема медичних фахівців, метеорологів, учителів, в яких наголошується, що це рішення було прийняте без належного урахування пропозицій відповідних науковців, фахівців та громадської думки. Лідер Єдиного Центру вважає, що рішення про встановлення на території України часу другого часового поясу з додаванням однієї години негативно вплине на життєдіяльність значної частини громадян України, нанесе шкоду здоров’ю людей, призведе до певних економічних втрат, спричинить звичайні людські життєві складнощі.

 

Він також зазначив, що особливо це відчуватимуть жителі західних областей України, де в зимовий період, у разі збереження нововстановленого порядку, світлий час доби наступатиме після 9-ї ранку.

  

В.Балога наголосив, що науковці, у тому числі Українського гідрометеорологічного центру, враховуючи географічне розташування України, вважають природним і виправданим з точки зору здоров’я громадян та економічних інтересів держави, другий часовий пояс, який найбільш точно відповідає астрономічному часу.

 

У листі також звертається увага на те, що переважна більшість фахівців схиляється до того, щоб відмовитися від практики часових змін. Це варто зробити через перехід саме на «зимовий» час, скасувавши «літній», - зазначив Віктор Балога.

Інші коментарівсі

Останні новинивсі