Коментар

Ігор Кріль

Лідер Єдиного Центру

2010-08-14 11:39:37

Кріль: Єдиний Центр має другу за рівнем розбудови партійну структуру

«За більш як два роки своєї історії Єдиний Центр живе і працює як єдиний механізм. Політична сила змогла побудувала другу за потужністю партійну структуру, що підтверджують дані Міністерства юстиції України». Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат Ігор Кріль на третьому з’їзді партії, який відкрився сьогодні.

 

Політик зазначив, що у Єдиного Центру офіційно зареєстровані всі регіональні і територіальні організації. А це згідно із новим виборчим законодавством дає можливість брати участь у виборах по всій країні. «Лише первинних осередків у нас – понад 20 тисяч. На сьогодні в Україні – понад 100 тис. єдиноцентристів. Це не просто статистика. Ми є командою, яка діє і здатна отримувати найвищі результати», – наголосив І.Кріль.

 

Крім того, голова Єдиного Центру зазначив, що всередині партії щодня відбувається діалог та обмін досвідом на всіх рівнях. «Кожен єдиноцентрист має свою персональну сторінку в мережі Інтернет. Через неї він має можливість не лише ознайомитися з тим, чим живе партія, але і безпосередньо спілкуватися із лідерами як на регіональному, так і на центральному рівні. І вже сьогодні в нас є всі можливості для того, щоб провести з‘їзд партії в онлайн режимі», – підкреслив І.Кріль.

 

Голова Єдиного Центру висловив впевненість, що 31 жовтня партія готова перемагати. «Сьогодні я переконаний, кожен з наших партійців, кожен первинний осередок є боєздатною частиною партії, готовою перемагати та працювати у владі на будь-якому рівні», – підсумував І.Кріль.
 

Інші коментарівсі

Останні новинивсі