Коментар

Ігор Попов

Лідер Єдиного Центру

2010-08-14 12:33:03

Попов: праймеріз Єдиного Центру будуть унікальними для України

 

Шановні делегати з’їзду!

 

Наступні місцеві вибори в Україні стануть не лише якісно новим етапом для формування місцевої влади. Наступні вибори стануть випробуванням для української партійної системи. Нові політичні умови і новий закон про вибори приведуть до того, що довіру виборців отримають лише партії із близькою і зрозумілою для кожного виборця програмою, з розгалуженою системою реальних осередків, із прозорими та демократичними механізмами внутрішньопартійної демократії.

 

Єдиний Центр найкраще відповідає цим критеріям.

 

Тому я прошу делегатів з’їзду підтримати новий демократичний підхід до формування списків кандидатів від нашої партії. Це будуть Відкриті списки Єдиного Центру.
Наша партія має традицію прозорого формування списків кандидатів на всі виборні посади. Навіть наші політичні опоненти ніколи не могли звинуватити нас в тому, що Єдиний Центр продає місця у списках.

 

І на виборах цієї осені ми б сформували чудові списки із партійних активістів, висунули достойних кандидатів в округах, на посади міських і сільських голів та отримали би багато тисяч мандатів.

 

Проте завдання на цих виборах повинно бути ширшим. Окрім входження у місцеві ради нинішнього  активу партії, ми можемо допомогти стати депутатами тим гідним представникам громад, які позбавлені цього права через вади закону про місцеві вибори.

 

Із такими людьми – не пов’язаними з сьогоднішньою чи вчорашньою владою – ми би все одно об’єднувалися після виборів, проте зараз партія простягає їм руку для спільного походу на вибори.

 

Ми вже кілька тижнів як оголосили цю ініціативу, і вже зараз проведені переговори із десятками ініціативних груп. Проте як оцінити, хто з місцевих політиків дійсно достойний бути висунутим від Єдиного Центру, щоб потім не було соромно за таких депутатів у наших фракціях?

 

Лише виборці, ще перед виборами, зможуть дати таку оцінку.


Партія проведе відкриті праймеріз щодо кандидатур як активу партії, так і тих місцевих політиків, як поки що не є нашими членами, але готові до об’єднання.
Наші праймеріз будуть унікальними для України.

 

По перше – кандидатури не лише членів партії, але і інших лідерів громад.
По друге – голосують не лише члени Єдиного Центру, але і всі виборці.

 

Відкриті списки Єдиного Центру – це дійсно прозорий і демократичний механізм. Ми відкриємо інформацію про наших депутатів уже на початку вересня. Ми проведемо відкрите обговорення їхніх кандидатур ще до виборів. Результати праймеріз будуть публічними, і на час проведення партійних конференцій вже знатимемо відповідь від громад – хто найбільш достойний стати депутатом місцевої ради, міським чи сільським головою від партії Єдиний Центр.

 

Єдиний Центр у своїй роботі застосовує всі найбільш прогресивні технології політичної діяльності:
На місцевих виборах Єдиний Центр буде традиційно проводити публічний паралельний підрахунок голосів.
Внутрішньопартійна демократія для нас – не іграшки і не піар-кроки, адже стиль роботи партії визначає майбутній стиль її роботи у владі.

 

      Вождистські тоталітарні партії і країну будуть будувати авторитарну. Демократична, відкрита партія Єдиний Центр – побудує демократичну, справедливу, ЯКІСНУ УКРАЇНУ.


 
Голова партії Ігор Кріль сказав, що у нас 777 територіальних організацій. Три сімки – щасливе число – просто зобов’язують кожну з цих територіальних організацій на перемогу в кожній місцевій раді.

Інші коментарівсі

Останні новинивсі