Коментар

Ігор Попов

Лідер Єдиного Центру

2010-08-19 12:59:25

Попов: Єдиний Центр збирає лідерів громад

Розпочалося висування кандидатів у рамках програми «Відкриті списки Єдиного Центру». Партія запрошує до участі в праймеріз всіх активних громадян, що користуються авторитетом у своїй громаді та планують стати кандидатами на місцевих виборах 31 жовтня.

 

Інформацію про кандидатів потрібно надсилати до обласних партійних організацій Єдиного Центру, контактна інформація доступна на офіційному веб-представництві партії www.edc.org.ua та на Інтернет-сторінках обласних організацій.

Головною метою програми є залучення громадян до обговорення того, які саме кандидати повинні отримати депутатські мандати. Єдиний Центр готовий зробити все можливе для підтримки дійсних лідерів громад, щоб представницькі мандати отримали найбільш гідні кандидати. До участі у праймеріз запрошуються, насамперед, незалежні кандидати та лідери громадських організацій, а також представники тих політичних сил, які через особливості виборчого закону не мають юридичного права бути висунутими своїми партіями.

Кандидата на праймеріз може висунути група з 20 виборців, громадська організація або первинний осередок Єдиного Центру. Висування триває до 25 серпня. У заявці вказуються:
1)    ПІБ кандидата;
2)    рік народження;
3)    місце проживання (місто/село);
4)    займана посада (професійна або громадська);
5)    партійність;
6)    пропозиція щодо рівня місцевої ради, до якої висувається кандидат.

На початку вересня Єдиний Центр організує голосування за кандидатів у мережі Інтернет та у вуличних пунктах в усіх областях України. Всі процедури висування, формування списків, голосування та підведення підсумків будуть максимально відкритими.

«Відкриті списки Єдиного Центру – це публічні праймеріз, коли партія дає громадянам можливість обрати найкращих представників як серед партійного активу, так і з числа позапартійних громадян чи активістів партій, які у тому чи іншому регіоні не зможуть висувати кандидатів», - вказав один із лідерів Єдиного Центру Ігор Попов.

За його словами, переможцям праймеріз Єдиний Центр готовий публічно запропонувати свою підтримку у висуванні в мажоритарних округах, на посади міських і сільських голів, чільні місця у списках партії. «Вимоги до кандидатів чіткі і зрозумілі – професіоналізм, бездоганна репутація, готовність працювати на благо громади. Такі ж вимоги до депутатів від партії після перемоги – працювати з виборцями, виконувати виборчу програму, не порушувати етичні принципи», - зазначив І.Попов.

 

Інші коментарівсі

Останні новинивсі