Коментар

Ігор Попов

Лідер Єдиного Центру

2010-09-08 16:40:25

Попов: Близько 100 тисяч виборців взяли участь у праймеріз Єдиного Центру

Близько 100 тисяч українців проголосували за кандидатів Єдиного Центру під час партійного праймеріз. Про це сьогодні на прес-конференції у Києві заявив лідер Єдиного Центру Ігор Попов.

За його словами, виборці могли обирати своїх кандидатів обласного та міського рівня із 4 тисяч місцевих політиків та громадських діячів. Протягом п’яти днів через Інтернет проголосувало 39 311 громадян, найбільш активними були користувачі Хмельницької, Київської та Закарпатської областей. Ще 55 тисяч виборців проголосували за кандидатів від Єдиного Центру 7 вересня у 800 вуличних наметах, які партія встановила у більшості областей. Найактивнішими виборці були в Євпаторії, Хмільнику та Херсоні.

Загалом результати праймеріз на рівні район-місто виявилися доволі несподіваними. «Часто переможцями ставали люди, яких наші партійці не вважали лідерами громад», - зазначив І.Попов.

За словами політика, виборці переважно дуже позитивно поставилися до участі у вуличному голосуванні. «Очевидно, всі скучили за мажоритарниками, і багато українців будуть робити свій вибір після особистого спілкування з кандидатом. Віртуальні партійні бренди та рейтингові вожді вже не матимуть вирішального впливу на вибір громадян», - заявив лідер Єдиного Центру.

І.Попов навів і кілька курйозних випадків під час вуличного голосування. Так, у Рівному на центральній площі виборці поцупили 5 бюлетенів і ще шість випросили у активістів партії. «Ми готові передати наші технології всім українським партіям, не треба красти. Ми можемо поділитися досвідом та навіть допомогти уникнути наших помилок», - сказав політик.

Як повідомив І.Попов, результати праймеріз будуть ретельно враховані і використані при формуванні списків партії на місцевих виборах та висування кандидатів на посади міських голів регіональними партійними організаціями.
 

Інші коментарівсі

Останні новинивсі