Коментар

Ігор Попов

Лідер Єдиного Центру

2010-09-13 13:23:21

Попов: Єдиний Центр ініціює співпрацю демократичних сил для запобігання фальсифікації виборів

Єдиний Центр закликає партії демократичного спрямування об’єднати зусилля, щоб забезпечити належну організацію місцевих виборів та ведення спостереження за ними. Така пропозиція міститься у листі, який один з лідерів Єдиного Центру Ігор Попов направив керівникам політичних сил.

«31 жовтня українці отримають можливість обрати відповідальну та професійну владу. Недосконалість нового виборчого законодавства та поступова ескалація загальної напруги в державі напередодні виборів ставлять цей вибір під загрозу», - йдеться у посланні.

Єдиний Центр заради прозорості волевиявлення громадян пропонує об’єднати зусилля у трьох ключових напрямках: координації роботи груп спостерігачів на дільницях, узгодженні позицій під час формування виборчих комісій та спільному паралельному підрахунку голосів на місцевих виборах.

Політична сила готова надати усю технічну та кадрову підтримку, щоб забезпечити прозорість та чесність вибору громадян країни. Єдиний Центр  переконаний, що така співпраця є вигідною усім без виключення партіям та буде свідченням зрілості української демократії.

За словами лідера Єдиного Центру Ігоря Попова, у суспільстві знову зростає недовіра до результатів майбутніх виборів, лунають звинувачення у можливих фальсифікаціях. Навіть розгалужена мережа організацій Єдиного Центру не зможе самостійно забезпечити 100-відсоткову присутність 2-3 осіб на кожній виборчій дільниці.

«Необхідність провести ретельний контроль за веденням кампанії та підрахунком голосів на місцевих виборах підказують нам і наші регіональні партійці, і звичайні виборці. Вони просять гарантувати прозорість підрахунку голосів на виборах  31 жовтня.  Єдиний Центр розцінює спільні кроки із захисту вибору громадян як свій обов’язок і як перший крок демократичних сил до об’єднання», - сказав І.Попов.    
 

Інші коментарівсі

Останні новинивсі