Коментар

Ігор Попов

Лідер Єдиного Центру

2010-10-06 13:41:27

Попов: Єдиний Центр висунув кандидатів до переважної більшості місцевих рад

Процес висування кандидатів до місцевих Рад показав організаційну потужність мережі осередків Єдиного Центру. Про це сьогодні заявив на прес-конференції в Києві лідер партії Ігор Попов. Він повідомив, що за попередніми даними з регіональних партійних організацій, Єдиний Центр висунув майже 1200 кандидатів до обласних Рад. Загалом до облрад (якщо не враховувати місця в Севастопольській міськраді та склад парламенту Автономної республіки Крим) буде обрано 2382 депутатів.

На 33222 посади депутатів райрад та міськрад у містах обласного значення Єдиний Центр висунув 12,5 тисячі кандидатів в усіх областях України. Також партія висунула кандидатів на посади міських голів у майже 100 містах. Серед кандидатів – науковці, діючі депутати місцевих Рад, відомі громадські діячі, підприємці.

За оцінкою І.Попова, загалом реєстрація кандидатів відбувається без системних порушень. Політик висловив сподівання, що і надалі члени територіальних виборчих комісій не створюватимуть незаконних перешкод для  учасників виборчих перегонів.
   
На думку лідера Єдиного Центру, цьогорічні місцеві вибори стануть кроком до якісної зміни політичного ландшафту країни. «Вперше місцева кампанія проходить без прив’язки до парламентської. На цих виборах тільки структуровані партії із розгалуженою мережею осередків зможуть  виступити гідно і провести своїх кандидатів до Рад. Лише ці політичні сили будуть здатні взяти повноцінну участь у парламентських виборах».
 

Інші коментарівсі

Останні новинивсі