Коментар

Вадим Карасьов

Лідер Єдиного Центру

2010-09-08 14:55:27

Карасьов: Позачергові парламентські вибори можуть відбутися вже наступного року

Один із лідерів Єдиного Центру, відомий політолог Вадим Карасьов не виключає проведення позачергових парламентських виборів весною або восени 2011 року. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції в Донецьку в рамках регіонального туру керівників партії.

«Місцевими виборами відкривається новий електоральний сезон, і не виключено, що в 2011 році можуть бути дострокові вибори до Верховної Ради. Очевидно, що 2012 рік буде складним з економічної точки зору, а тому не дуже вигідним для переконливої перемоги на парламентських виборах правлячої Партії регіонів», - зазначив він.

При цьому Вадим Карасьов підкреслив, що нинішній склад Верховної Ради не відповідає новим політичним вимогам.  «Створили парламентську коаліцію, але ця коаліція роздирається внутрішніми протиріччями, вона фальшива. Отже, потрібні нові вибори, хай народ дасть вотум довіри новим політичним силам, новим партіям», - сказав політик.

На його думку, доля дострокових парламентських виборів багато в чому залежатиме і від результатів місцевих кампаній. «Вибори – це можливість презентувати нову програму адекватну новим викликам, новому часу, обновити порядок денний політичного дискурсу», - підсумував лідер Єдиного Центру.
 

Інші коментарівсі

Останні новинивсі