Коментар

Вадим Карасьов

Лідер Єдиного Центру

2010-09-15 17:32:45

Карасьов: Жеребкуванням щодо представництва у тервиборчкомах ЦВК окреслила хто є владою, а хто опозицією


Місцеві вибори 2010 року визначать не лише українське місцеве самоврядування, а й намалюють своєрідну контурну карту нової партійної системи, що має змінити нині існуючий застарілий устрій. Таку думку на прес-конференції у Луцьку висловив один з лідерів Єдиного Центру Вадим Карасьов.

Говорячи про те, які політичні сили в Україні сьогодні уособлюють опозицію, а які владу, В.Карасьов зазначив, що відповідь на це питання слід шукати не в голослівних заявах та самопроголошенні себе опозицією, а у результатах проведеного Центрвибочкомом жеребкування представництва політичних партій до складу територіальних виборчих комісій на місцевих виборах.

«Наші фахівці знають десятки методів, як отримати потрібний результат на жеребкуванні, як не допустити до контролю за самими місцевими виборами та підрахунком голосів неугодні владі та дійсно опозиційні політичні партії. Серед тих, хто матиме більшість представників у ТВК, це -  Фронт Змін (з 329 заявок задоволені були 272), Сильна Україна (з 363 кандидатур отримала 144 представники) та Всеукраїнське об’єднання «Свобода» (з 205 отримала 105). Єдиний Центр подав заявку на 274 представники до ТВК, проте дістав лише 29 вакансій.»

Таким чином, на думку лідера Єдиного Центру, вже зараз можна говорити про конфігурацію влади, яка сформується після 31 жовтня, хто є опозицією реальною, а хто  - опозицією, яку вже призначила влада. 

 

Інші коментарівсі

Останні новинивсі