Коментар

Вадим Карасьов

Лідер Єдиного Центру

2010-09-29 17:48:37

Карасьов: Прийняття нового Закону про мови послабить українську державу


Новий Закон про мови  послабить українську державу, оскільки призведе до руйнації лінгвістичного простору України та зникнення мовних  кордонів між Україною і Росією. Відтак Україна перетвориться у частину іншої держави – Росії. А  від цього програють всі - не лише українці, а й російськомовні громадяни нашої держави. Про це під час перебування у Львові заявив лідер Єдиного Центру Вадим Карасьов.


На його думку, запропонований проект Закону про мови фактично зробить Україну країною общин, а не національною країною. «Вірменська община буде мати свою мову, російська – свою, українська – свою. Єдиний лінгвістичний простір розмивається. Держава буде слабка. Вона буде здобиччю. Всередині буде багато протиріч», – наголосив Карасьов.


 «При всій повазі до російської мови, скажіть, навіщо Україні захищати її, якщо цим займається Російська Федерація. Прийняття нового Закону про мови призведе до того, що російська мова фактично стане основною і єдиною державною мовою на території нашої держави», - підкреслив лідер Єдиного Центру.

На запитання журналістів, чому ця ініціатива регіоналів  не викликала масштабних акцій протесту Вадим Карасьов відповів: « Це втома від революційних подій. Люди не можуть роками жити в  постійній революції. А більшість українців зараз взагалі перебувають в стані політичної депресії. Тому і масштабних акцій протесту, на разі, немає».
 

Інші коментарівсі

Останні новинивсі