Коментар

Вадим Карасьов

Лідер Єдиного Центру

2011-03-30 15:36:43

Карасьов: Обласні організації Єдиного Центру потребують кадрового зміцнення


У другій половині дня 29 березня у Києві відбулося розширене засідання президії Єдиного Центру, на якому обговорювалися особливості суспільно-політичної ситуації в країні та питання партійної роботи після минулорічних місцевих виборів. Під час двогодинної дискусії, яку модерував голова Колегії лідерів Єдиного Центру Ігор Попов, виступили керівники всіх обласних організацій партії. Вони представили своє бачення подальшої діяльності політичної сили, у тому числі у перспективі парламентських виборів 2012 року. 

За словами одного з лідерів Єдиного Центру, відомого політолога Вадима Карасьова, на засіданні президії відбувся принциповий і відвертий діалог. «Важливий висновок: партійців не задовольнив результат Єдиного Центру на виборах до місцевих органів влади. Хоча партія виборола 54 депутатських мандати в обласних радах, має 731 депутата районних і міських рад, 10 міських і 127 сільських голів – партійне представництво могло бути значно вагомішим. Про причини цього говорили емоційно, подеколи різко, зате чесно. Адже загальнонаціональна партія, яка має розгалужену структуру по всій країні, повинна досягати значно вищого результату».

В.Карасьов констатував, що низькі показники на місцевих виборах показали партійні організації Запорізької, Дніпропетровської, Одеської, Харківської, Луганської, Сумської, Київської областей і Криму. «Очевидно, їх треба посилити активними, енергійними, креативними кадрами. Тому до порядку денного чергового з’їзду Єдиного Центру будуть внесені пропозиції по зміні керівництва ряду обласних організацій. Це викликано об’єктивною необхідністю. В умовах постійно зростаючої політичної конкуренції партійні осередки повинні діяти на випередження, працювати не в офісах, а з виборцями, не за політичними технологіями, а силою особистого авторитету і переконання».      
 

Інші коментарівсі

Останні новинивсі