Коментар

Вадим Карасьов

Лідер Єдиного Центру

2011-04-28 10:54:15

Карасьов: Лукашенко заздрить українському керівництву

На відносини між двома державами - Україною і Білоруссю - впливає можливий конфлікт між президентами цих країн, впевнений один з лідерів Єдиного Центру Вадим Карасьов. "Обидва президенти - амбітні, вольові, "господарі" своїх держав. Тому ймовірний особистісний конфлікт може позначатися на ставленні двох країн", - сказав політик.

Крім того, на думку В.Карасьова, президент Білорусі Олександр Лукашенко заздрить українським успіхам. "Лукашенко ревниво ставиться до того, що українському керівництву вдалося те, що не вдалося йому -  лавірувати між Брюсселем і Кремлем. Сам Лукашенко грунтовно зіпсував відносини з ЄС і Росією. Може, Лукашенко десь відчуває пересторогу, з якою прем‘єр-міністр Росії Володимир Путін ставиться до Віктора Януковича, що пов'язано з Митним союзом. Тому й говорить настільки різкі слова в надії, що вони сподобаються комусь у Москві ", - впевнений політолог.

У будь-якому випадку, на думку Карасьова, трагедію з подібних проявів в україно-білоруських відносинах робити не варто. "Україна і Білорусь це два пострадянські держави, які обрали діаметрально протилежні шляхи розвитку", - запевнив політик.

 

Інші коментарівсі

Останні новинивсі