Коментар

Віктор Балога

Голова Єдиного Центру

2018-02-20 16:27:03

Віктор Балога: Ніхто з нинішньої влади не вийшов допомагати збирати поранених

У четверту річницю Революції Гідності голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога згадав криваві події тих днів: 

 

"Чотири роки тому, 18 лютого, коли після кривавих подій ми з Анатолієм Гриценком радилися, як діяти далі, мені подзвонив екс-міністр охорони здоров'я Поліщук. Він розміщував у госпіталі в Будинку офіцерів поранених та, на жаль, вже і багато небіжчиків. Попросив організувати швидкі, ми приїхали туди, все організували. І наша з помічниками задача була позбирати 300-х, якими буквально були всіяні вулиця і парк біля Верховної Ради. Це було складно, в місті ще не було сполкійно, а швидкі замість одного забирали по п'ять-вісім людей. 

 

Добре пам'ятаю, що в той день ніхто з нинішньої влади так і не вийшов на вулиці, де ще було повно тітушок, допомагати збирати поранених. 

 

Ми розуміли, що вони не ідеальні. Але ніхто не міг подумати, що прийшовши до влади, вони так швидко забудуть, яку страшну ціну було заплачено за можливість змінити Україну. 

 

Тому ми не маємо права допустити, щоб вони залишилися керувати ще на п'ять років. Для нас це завдання номер один на найближчий рік. Інакше самопожертва тих Героїв, яких ми сьогодні згадуємо, була марною". 

 

 

Інші коментарівсі

Останні новинивсі