Коментар

Віктор Балога

Лідер Єдиного Центру

2010-09-07 19:29:45

Балога: Єдиний Центр не ділить виборчі ресурси своїх організацій на "сильні" і "слабкі"


Успіх Єдиного Центру на місцевих виборах залежить від зусиль кожної регіональної організації партії, і не має вирішального значення розмір області  чи впізнаваність кандидатів із партійного списку. Про це лідер Єдиного Центру Віктор Балога сьогодні заявив під час спілкування на прес-конференції із журналістами в Кіровограді. У цьому місті він перебуває в рамках регіонального туру керівників партії, що розпочався 7 вересня.

В.Балога послався на офіційну інформацію Міністерства юстиції, за якою Єдиний Центр має другу за величиною мережу територіальних осередків по всій країні. «Це вагомий ресурс партії на виборах. Однак для Єдиного Центру важливий внесок у майбутній результат на виборах 31 жовтня кожної, навіть найменшої, ланки нашої організації. Розмір тут не має визначального значення. Звісно, можливості в регіональних осередків різні. Але успіх залежатиме лише від того, наскільки ефективно працюватиме кожна команда під час кампанії. Тобто, чи зможуть наші кандидати, партійні активісти донести до виборців ідеї Єдиного Центру, переконати і запевнити їх, а отже - віддати свої голоси на нашу підтримку. Шанси на успіх і в малого осередку, і у великої організації однакові».    

Лідер Єдиного Центру заявив, що партійна стратегія «Якісна Україна» - це універсальний набір ініціатив для всієї країни. Це суттєва перевага стосовно інших політичних сил, виборча риторика яких відірвана від сподівань місцевих громад або має виразну регіональну ознаку. «Жодна партія не може розраховувати на перемогу на виборах, якщо в програмі не врахує інтереси місцевих громад. Тому на зустрічі з партійними активістами області всі були єдині в тому, що треба йти в кожний район, до кожної людини, щоб синхронізувати свої виборчі плани із запитами людей. Адже суть місцевих виборів саме в тому і полягає, щоб обрати владу, яка візьме зобов’язання працювати на реалізацію цих запитів”.

Відповідаючи на запитання про ставлення партії до діяльності влади, В.Балога досить критично висловився про повільні темпи реформ у країні. «Кабінету Міністрів для початку треба було б реформувати себе: скасувати щонайменше півтора десятка урядових посад і об’єднати міністерства. Поки існуватиме громіздкий урядовий апарат, ні про які швидкі зміни в масштабах держави говорити не доводиться». При цьому лідер Єдиного Центру вкотре наголосив, що партія не оголошувала про перехід в опозицію до чинної влади і готова підтримати її рішення з впровадження економічних реформ. 
 

Інші коментарівсі

Останні новинивсі