Коментар

Віктор Балога

Лідер Єдиного Центру

2010-10-07 13:01:52

Віктор Балога: хороший результат Єдиного Центру на місцевих виборах - це фундамент партії на парламентських

Народні депутати від Єдиного Центру не будуть формувати у парламенті власну групу. Про це в ефірі 5 каналу заявив лідер Єдиного Центру Віктор Балога.

За його словами, хоча Конституція редакції 1996 року дозволяє створення  окремих депутатських груп у Верховній Раді, партія Єдиний Центр не бачить у цьому сенсу.

«А яка мета це робити? Є провладна більшість, яка впливає на законодавчий процес у парламенті, а окрема група ніякого впливу не матиме. Вважаю, що зараз треба зосередитися на пошуку нових облич, нових політиків в регіонах, які якісно змінять курс України після парламентських виборів. А переобирати народних депутатів, швидше за все, будемо у 2011 році.»

На запитання кореспондента, навіщо Віктор Балога очолив список на виборах до Закарпатської облради, політик зазначив, що особиста участь у передвиборчій кампанії – це підсилення команди в регіонах.

«У місцеві депутати вирішили балотуватися багато хто з лідерів Єдиного Центру. Ми йдемо на вибори, щоб досягти максимального результату у тій чи іншій області. Переконаний, що управляти процесом потрібно не лише з кабінету, треба брати участь у виборчій кампанії і, таким чином, підсилити своїх колег на місцях. Хороший результат 31 жовтня – це фундамент для нашої партії на майбутніх парламентських виборах », - сказав В.Балога.
 

Інші коментарівсі

Останні новинивсі