Коментар

Віктор Балога

Лідер Єдиного Центру

2010-10-07 13:11:18

Віктор Балога: Глава держави має стати національним лідером, а не бути Президентом лише своєї команди

Президент Янукович нині наділений найбільшими повноваженнями, а його Адміністрація стала впливовішою за Уряд та Верховну Раду. Таку думку в інтерв’ю 5 каналу озвучив лідер Єдиного Центру Віктор Балога.

За його словами,  нова-стара редакція Основного Закону, яку поновив Конституційний Суд, зробила главу держави відповідальним за усі державні процеси.

«Нині ми повернулися до Конституції, яку охрестили «Конституцією Кучми». Відтепер усі укази, пов’язані із кадровою політикою уряду, питання курсу України визначатиме не парламент та Кабінет міністрів, а Банкова. Таким чином, м’яч знаходиться на полі Президента. І він відповідальний не лише за соціально-економічний розвиток нашої держави, а й за права і свободи наших громадян. Глава держави має стати Президентом не лише своєї команди, він має стати національним лідером.»

Саме тому, на думку В.Балоги, Янукович має бути зацікавлений у написанні редакції Основного Закону, який би підтримав увесь український народ.

«Саме Президент має сформувати конституційну асамблею, залучити найдосвідченіших правників, запросити політичних лідерів до написання проекту Конституції. Після цього винести цей проект на суспільне обговорення, провести всеукраїнський референдум і запитати людей – яку вони хочуть мати країну. І якщо відповідь буде «президентсько-парламентську», то тоді ми будемо розуміти, що це рішення ухвалено у законний спосіб, нова Конституція легітимна, а країна рухається у демократичному напрямку.», - сказав Балога.  
 

Інші коментарівсі

Останні новинивсі