Коментар

Віктор Балога

Лідер Єдиного Центру

2012-03-16 14:11:06

Балога: Єдиний Центр не припиняє своє існування

Єдиний Центр не проводитиме об’єднання з Партією регіонів на суботньому з’їзді цієї політичної сили. Про це сьогодні заявив лідер єдиноцентристів, міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога у коментарі виданню «Дзеркало тижня».

 

«Станом на п’ятницю ясно одне: у суботу Єдиний Центр не припиняє своє існування і не входить (цілком чи індивідуально) в Партію регіонів. Це питання точно не стоятиме в порядку денному завтрашнього з’їзду ПР. Говорю про це впевнено, хоча і не належу до цієї політсили».

 

Політик припустив, що ідея об’єднання виникла всередині парламентської фракції «регіоналів». Такий висновок, на його думку, можна зробити з характеру публікацій на цю тему в ЗМІ. «Зверну увагу, що жодних посилань на позицію керівництва Партії регіонів не було, бо не було прийнято жодного рішення про злиття ЄЦ із ПР».

 

Тим більше, на переконання В.Балоги, не може бути й мови про якусь залежність взаємин Сильної України з Партією регіонів від позиції Єдиного Центру, про що з чуток написали деякі медіа. Про об’єднання цих партій публічно оголошено ще кілька місяців тому. По суті, з'їзд 17 березня лише юридично оформить вже вирішене питання. «Ні Балога, ні будь-хто інший із ЄЦ ніяким боком не можуть на це вплинути. Це нонсенс», - додав політик.

 

Водночас, за словами В.Балоги, якщо гіпотетична зацікавленість з боку ПР в приєднанні ЄЦ буде оформлена в офіційну пропозицію, то партія її обговорить. Прийняте рішення буде оголошено не через анонімні джерела в ЗМІ, а відкрито, наголосив лідер Єдиного Центру.   

Інші коментарівсі

Останні новинивсі