Коментар

Іван Балога

Народний депутат Верховної Ради України, член Президії Єдиного Центру

2014-01-24 18:25:19

Голова обласної ради Іван Балога закликає депутатів проявити громадянську позицію

 

Голова Закарпатської обласної ради Іван Балога жорстко розкритикував дії влади по відношенню до мітингувальників в Києві . На думку керівника ради влада перейшла межу здорового глузду, застосувавши зброю проти власного народу.

Голова ради висловив підтримку кожному українцеві, який, ризикуючи своїм здоров’ям, та навіть і життям, відстоює справедливість та право жити у вільній, демократичній Україні, а не у країні поліцейській чи країні з диктаторським режимом. Також Іван Балога звернувся до депутатів місцевих рад, органів місцевого самоврядування та правоохоронці області із закликом проявити в ці дні громадянську позицію.

Він зазначив, що вбивства на Грушевського, кровопролиття в День Соборності – це справжнє лице нинішнього режиму. Неприпустимо , що у мирний час у центрі Європи під час мирних протестів гинуть люди. Ці смерті молодих громадян України втрата для усієї держави. І вина в цьому – на нинішній владі. Партія регіонів і її очільники узурпували владу. Плани регіоналів очевидні: «зачистка» демократії в Україні.

Іван Балога звернувся до депутатів всіх рівнів: «В ці дні проявіть мужність, не піддавайтеся тискові, станьте поруч з народом. З метою впливу на рішення вищих посадових осіб держави щодо припинення силових дій, закликаю регіоналів припинити членство в партії. Нині ця політична сила перетворилася в НКВС зразка 1937 року. Залишаючись в цій партії, ви стаєте співучасниками злочинів. З цим вам жити все життя.»

Політик повідомив, що перший випадок громадянської позиції на Закарпатті проявив голова Перечинської райради Анатолій Перцев, покинувши регіоналів. Закликаю й інших депутатів-регіоналів наслідувати його приклад. Так ви покажете закарпатській громаді, що ви не підтримуєте безчинства вашого партійного керівництва. Вважаю, що влада країни має припинити вбивати своїх громадян та нарешті почути український народ, і виконати його вимоги.

«Також звертаюся до керівництва силових структур області, військових частин, частин СБУ, МВС залишатися на місцях дислокації і не відправляти бійців на війну проти власного народу. Закликаю більше не намагатись відправити наших хлопців у Київ і не брати участь у захисті диктатури. Громадяни області вам за це будуть вдячні і совість ваша буде чистою», – зазначив Іван Балога.

Інші коментарівсі

Останні новинивсі