Коментар

Іван Балога

Народний депутат Верховної Ради України, член Президії Єдиного Центру

2014-02-21 11:20:01

Іван Балога: Закарпатці рішуче налаштовані боротись за свої права й свободи

Закарпаття нарешті остаточно прокинулось й остаточно довело, що не визнає диктатури та режиму Януковича, й не дозволить цьому режиму панувати на рідній землі. Про це заявив керівник Закорпатської обласної організації Єдиного Центру, голова обласної ради Іван Балога. 


Він переконаний, що закарпатці чітко дали зрозуміти, що рішуче налаштовані боротись за свої права й свободи, боротись за Україну. Вони з перших же днів протистоянь борються. І в столиці й тут, на місці. І вони боротимуться й надалі. Й разом з усім народом України поборять.


"Схвалюємо перехід на сторону народу закарпатських силовиків. І Єдиний Центр, і громада Закарпаття неодноразово до цього закликали. І вимагали, й просили, й нарешті, слава Богу, достукались до їхньої свідомості. Позитивно оцінюємо заборону ПР та КПУ. Це було й є принциповою позицією. А також схвалюємо вихід з Партії регіонів закарпатців, які нарешті вдалися до такого кроку. Ми неодноразово закликали земляків не бути співучасниками жодних злочинних дій проти народу, проти наших співгромадян. Довго вони до цього йшли, але, сподіваємось, що накінець почали усвідомлювати, що саме наразі означає бути одним з ПР, і як важливо зараз стати поруч тих, хто виступив й бореться проти тиранії, бореться за волю та Україну, і за кожного з них та їхніх рідних в тому числі, " - додав Іван Балога.

20 лютого 2014 року - переломний день для Закарпаття, в який закарпатці сказали своє рішуче "ні" режиму Януковича. Громада та опозиційні депутати краю позбавили влади В.Януковича по усій території Закарпатської області. Також було ліквідовано ОДА та райдержадміністрації. Заборонено Партію регіонів та КПУ.

Закарпатська міліція та "Беркут" разом зі своїми керівниками, керівник обласного СБУ та командири двох військових частин заявили про перехід на сторону народу та привселюдно присягнули на вірність народу України.

Було ліквідовано фракцію ПР облради, осередки ПР в обласному центрі, Мукачеві та районах області. Члени ПР масово, один за одним, полишають лави ПР.

Інші коментарівсі

Останні новинивсі