Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Кріль: Хочеться вірити у можливість консолідації у парламенті
2008-11-24 15:55:00

Кріль: Хочеться вірити у можливість консолідації у парламенті

Гість чат-інтерв`ю \"Главреда\" - лідер Єдиного Центру Ігор Кріль.

20.11.2008 15-00 Главред

 Я може наївна, але не розумію, в чому Ваш центр і чому він єдиний? Якщо можна, то коротко і по суті. Дякую
Ответ: ви задали дуже цікаве запитання і хочу дати дуже просту відповідь. я постараюсь поєднати це. Єдиний центр - це той центр, який збирає в конкретному місці нашої країни конкретних людей, які мають бажання вирішити конкретну проблему.
Kyianyn, 15:08
Вопрос: Шановний пане Кріль ! То чи дійсно є така нація - русини, і чи мають вони (русини) право на автономію в склады України ? А може вони хочуть автономії в склажді іншої держави ?
Ответ: Навколо русинської проблеми сьогодні багато політиканства і неправди. Відповідаю конкретно: такої нації сьогодні офіційно в Україні немає. Але є дуже багато людей, які до 1944 року були русинами. У мене є колега, у якого по метриці батько русин, а мама українка. До заміжжя вони проживали в одному селі, і їхні будинки були поряд. Різниця лише в тому, що його батько народився у 1943 році, а мама у 1947.
kika, 15:09
Вопрос: Эксперты прогнозируют голосование за недоверие действующему правительству, перевод его состава в статус исполняющих обязанности возбуждение уголовных дел против членов правительства, включая премьера. Как можете прокомментировать?
Ответ: Я не чув ні від одного експерта таких страшилок, які ви описали у своєму запитанні.
Caнeк, 15:12
Вопрос: Господин Криль!В Крыму лидером вашей партии являеться Куницын.Неужели вы думаете,что с ним вы наберете на выборах три процента на полуострове?Я думаю ,что сделав ставку на этого человека вам не преодолеть проходного барьера на выборах в Раду.
Ответ: Я особисто знайомий із Сергієм Куніциним. По-перше, у цієї людини складний і в той же час дуже гарний життєвий шлях. Людина, як хоча б раз спілкувалася із ним, не може його не поважати. По-друге, не варто хвилюватися за наші результати на виборах. Особисто ми за це зовсім не хвилюємося. Якщо в Україні відбуватимуться вибори, то ми знаємо, з чим підемо до людей. І наш результат буде повністю залежати від українських виборців.
Mиxo, 15:17
Вопрос: Какой резон для вас отставка Яценюка, что это дало парламенту? Где работа? Объясните отказ Нашей Украины блокироваться на следующих выборах с Единым Центром?
Ответ: давайте почнемо з кінця. Пояснення про відмову Нашої України блокуватися з Єдиним Центром, потрібно запитати в НУ. Єдиний Центр ніколи не заявляв про блокування ні з однією політичною силою. Стосовно відставки Арсенія Яценюка, скажу наступне. Перш за все, ми лише задовільнили заяву самого Арсенія Петровича, під якою стоїть його особистий підпис. Він її написав ще 2 місяці тому. Якщо він не хотів іти у відставку, то йому варто було би відкликати цю заяву. Оскільки він цього не зробив, то ми вважали, що він цього хоче. Думаю, його крок був правильним. Хоча сьогодні дуже важко повірити в можливість консолідації в парламенті, але саме його відставка таку можливість відкрила. Мені дуже хочеться вірити, що це все-таки відбудеться.
пoлкoвник, 15:20
Вопрос: Пане Кріль!Я думаю ,що особливості нашої кризи в тому,що кожен собі гетьман.Ви згодні зі мною?І друге запитання.Ви особисто та ЕЦ сьогодні все робите ,щоб Президентом залишився Ющенко.А спитайте людей,хочуть вони бачити Віктора Андрійовича главою держави.Я думаю,що відповідь буде ні.Навіть ті десять кроків назустріч людям у Ющенка виявилися надутою кулькою.Не кажучи вже про економіку України.Ну лежить вона ,лежить вже.І по-друге кадрова політика Ющенка в Криму.Він зробив ставку на ставленників бандитів-А.Гриценко,на кучмістів-Куніцина,Жунько.І що в Криму ви маєте те що маете.Бардак,розграблення земель,фінансові афери.Біднота.Що далі?
Ответ: Я ніколи особисто не виступав від імені громадян України. Не радив би і вам також це робити. Ви сьогодні маєте ті думки, які ви озвучили у вашому запитанні. Я поважаю вашу думку. Ви маєте право на них. Що будуть думати громадяни України, коли будуть іти з бюлетенями до урн на виборах президента, не знає ніхто. Відповідь на запитання, хто буде наступним президентом, дасть лише український народ.
Haдія, 15:25
Вопрос: Пане Кріль, чи нездається Вам,що ви створили ЄЦ як колись перед виборами президенськими появилися лже кандидати такі як Козак,Андрій Чорновіл і інші,Створюється враження ,що ви вважаєте народ як бидло, темну масу а хтож Ви ?-провокатор мета якого розділити розірвати на дрібні кавалки єдине ціле,Можливо після виборів Вам будже ЄЦ.
Ответ: Пані Надіє, Я не знаю, хто ви, і не знаю, як ви відноситеся до громадян України. не радив би вам застосовувати такі слова, які ви навели у своєму запитанні, коли ви говорите про народ. Особито я є українцем і поважаю кожну людину, яка проживає на території моєї держави. Усе інше, що ви сказали у своєму питанні, говорить про те, що це слова, які продукує ваше внутрішнє зло до людей. І немає значення, чи це людина - народний депутат, чи працівник звичайного підприємства. І ніхто не має права із ненавистю говорити ні про кого. Це один з перших постулатів християнської моралі. Хочу побажати вам, щоб все те, що вас оточує, у тому числі і ваші найближчі люди, приносили вам лише радість.
ABC, 15:26
Вопрос: "ЄЦ" самостійно не потрапить в Парламент наступного скликання. Це факт, він не обговорюється. Питання - з ким і проти кого будете "дружити", адже ви нікому не потрібні?
Ответ: Думаю, ви здивуєтеся, але ви побачите Єдиний Центр в наступному парламенті.
ФІФ, 15:33
Вопрос: Что представляет собой в даный момент парламент Украины и чьи интересы он защищает?
Возможна ли работа депутатскогог корпуса в ближайшие годы на благо госмударства, простых людей или только на свой карман?
Ответ: Я народний депутат, і мені, як і вам, неприємно дивитися на те, що відбувається у нашому парламенті. Думаю, саме тим продиктовано ваше запитання.Із 2006 року в Україні проведено 2 парламентських виборів і фактично сьогодні ми знаходимося напередодні третіх таких виборів. Причиною такої ситуації є те, що і ви, і я, коли голосуємо на парламентських виборах, то не знаємо, кого обираємо. У кращому випадку, ми маємо хоча би якісь уявлення про першу пятірку. Усі інші народні депутати за своє депутатство повинні дякувати не людям, які за них голосують, а лідерам, які їх у список ставлять. Відповідним чином і служать вони тим, завдячуючи кому стали депутатом. А все має бути по-іншому. Люди мають знати тих, кого вони обирають. А ті, кого вони обирають, мають служити тим, хто за них голосує. По-простому кажучи, потрібно змінювати виборчу систему. Саме вона є причиною того безладу в парламенті, про який ви говорите. Півтора місяці назад я вніс законопроект про зміни Закону про вибори народних депутатів. Якщо він будепроголосований у парламенті, то ви будете голосувати в конкретному окрузі за конкретного кандидата від конкретної партії. І він буде нести відповідальеність перед вами як у парламенті, так і в повсякденному ж
savage, 15:40
Вопрос: На западной Украине в Ивано-Франковской области самая высокая поддержка ПР и наоборот низкая НУ. Это результат работы Балоги? За что люди ненавидят Балогу?
Ответ: Я не знаю, звідки у вас така інформація про таку високу підтримку ПР на Західній Україні. Але, відповідаючи на ваше питання, скажу наступне. Кожна політична сила несе персональну відповідальність за свою діяльність. Якщо політична сила має позицію зрозумілу для виборців і послідовно цієї позиції дотьримується, то рано чи пізно, її люди розумітимуть і підтримуватимуть. Якщо ж така позиція відсутня, а ще гірше, коли ця позиція виражає підтримку іншим політичним силам, чи лідерам з інших політичних сил, то підтримки в суспільстві у неї не буде.Стосовно Віктора Балоги. За останні 2 роки на нього було вилито дуже багато бруду. Причиною того є його особиста позиція, яка направлена проти діяльності антиукраїнських політичних сил. Сьогодні БЮТ використовуючи технології медведчуківської СДПУ(о) поливає брудом всіх, хто говорить правду про дійсні цілі як і БЮТу, так і особисто Юлії Тимошенко. Думаю, що пройде небагато часу, і ви особисто, пане savage, зрозумієте. Дуже важливо, щоб це не було запізно.
SingleStranger, 15:42
Вопрос: Поклавши руку на серце, чи визнаєте себе та свою політичну силу причетною до створення та поглиблення української політичної кризи?
Ответ: Політичну кризу створив Блок Юлії Тимошенко, відмовившись узгоджувати свої голосування в парламенті 2 вересня з блоком НУНС. Цим було порушено головний постулат коаліційної угоди про створення демократичної коаліції. Все інше є маніпуляціями, відвертою брехнею, які направлені на вигороджування Блоку Юлії Тимошенко. Кладу руку на серце, і кажу: політичну кризу спровокував БЮТ.
_вepeceнь, 15:42
Вопрос: Пане Кріль, як Ви ставитеся до приватизації Одеського припортового?
Ответ: Я проти приватизації Одеського припортового заводу.
L0ASTRA, 15:48
Вопрос: Как вы попали в парламент, если на выборах ни один человек не голосовал за вашу партию? Ви считаете согласно буквы закона это правильно, или друзьям все, а врагам закон?
Ответ: Я став народним депутатом по списку Блоку "Наша Україна - Народна самооборона". І на цьому я міг би поставити крапку, відповідаючи на ваше запитання, пані/пане L0ASTRA. Але розумію його підтекст. Тому скажу наступне. НУНС ішов на вибори із Віктором Ющенком. Аналогічно, як БЮТ ішов із Юлією Тимошенко, ПР - із Віктором Януковичем. Після виборів значна частина фракції зрадила свого лідера, а значить, і тих, хто голосував за НУНС, ставши на бік Тимошенко. Частина депутатів була незгодна з тим, але мовчала. Ми ж вважали, що мовчати не маємо права. І відверто про це говорили. У лютому місяці, коли стало зрозуміло, що багато джепутатів із фракції НУНС більше думають про те, як вони будуть жити після президенстських виборів, ми створили Єдиний Центр, тим самим ми дали можливість громадянам, які голосували за НУНС на виборах, отримати точку опори в політиці, яка виражає їхні принципи.
Rens, 15:54
Вопрос: Відомо, що ваша фракція НУ-НС фактично розкололася на дві частини: пропрезидентську (Наша Україна, Єдиний центр, УНП) і протимошенківську (Народна Самооборона, та дрібні партійки). Питання такі:
1. Скільки депутатів зараз у кожній? Ось Тарас Стецьків стверджує, що їхня частина це зараз практично половина, тобто бл. 35 депутатів з 72. Але так на око, дивлячись список фракції, нараховується не більше 30... А що Ви скажете? Скільки вас - "пропрезидентських" у ВР, крім 6 депутатів вашої партії "Єдиний центр"?
2. Якщо такий розкол існує, чому не розділитися офційно? Створити дві окремі фракції за взаємним порозумінням? Бо в інформаційних повідомленнях часто пишуть "В НУ-НС вважають таке то", а це часто речі повністю протилежні: що каже ваша половина фракції, а що протимошенківські депутати. В результаті робиться враження політичної шизофренії у вас, що відємно впливає на репутацію всіх без винятку, тобто обох частин.
Що взагалі думаєте про причини розколу?
Ответ: Спасибі Вам за Ваше запитання. Бачу, Вас хвилюють ті думки, які Ви виражаєте у цих запитаннях.Перш за все про причини розколу. Коротко про це я сказав у попередньому запитанні. Повторю: ті, хто зрадив людей, які за них голосували і перекинулися під БЮТ, бачать наступним президентом Юлію Тимошенко. Тому після президентських виборів вони бояться втратити теплі насиджені місця. Це є головна причина. Можливо, і єдина. Стосовно першого Вашого запитання, то раджу Вам не вірити в брехливі розмірковування про БЮТівських нашоукраїнців. Якщо б у них було стільки народних депутатів, якільки вони говорять, то вже сьогодні вони б змінили керівництво фракції, і продовжували чинити свої, не зовсім чисті, справи. Повністю підтримую Вашу думку про розділення офіційне. Саме це ми й зробили, створивши Єдиний Центр. Щоб всім було зрозуміло, коли говорить депутат від ЄЦ, то це говорить не пробютівська маріонетка.
Rens, 15:58
Вопрос: Як Ви гадаєте, чи будуть дострокові вибори ВР? Якщо будуть, то коли їх прогнозуєте? Кого ваша партія розглядає як союзників, зокрема для блокування? Чи є в їх числі ваші нинішні партнери по фракції: Наша Україна, Українська народна партія? Чому, на Вашу думку, Наша Україна навідріз відмовлялася блокуватися з вашою партією? Чи пропонували І.Плющу вступити до Єдиного центру (чи вашого виборчого списку, коли такий зявиться)? Яка ідеологія Єдиного центру? Ось Яценюк днями заявив, що формуватиме з ліберальню ідеологією. А у вас яка?
Ответ: Через політику БЮТу, яка виразилася у порушенні коаліційної угоди, було знищено демократичну коаліцію. Після місяця безкоаліційної роботи парламенту президент розпустив парламент. Але розуміючи, що парламент повинен прийняти антикризові заходи, він дав можливість депутатам ще раз сконсолідуватися. Таку можливість розширила відставка з посади спікера Арсенія Яценюка. Сьогодні є можливість створення коаліції як мінімум у трьох форматах. Політики зобовязані це зробити, оскільки більшість з них не хочуть іти на вибори. Цього не хоче й український народ. Якщо ж коаліція створена не буде, то вибори мають відбутися. Коли - цього не знає ніхто. І ніякі прогнози це питання не вирішать.
гpaф, 16:07
Вопрос: Як Ви ставитеся до передачі в оренду замку "Паланок"?
Ответ: Відповідаючи на Ваше запитання, скажу те, що мені відомо. Перш за все, ніхто в аренду замок Паланок не передавав. В аренду передано частину цієї споруди, яка сьогодні має напіврозрушений вигляд. Це є правда. Все інше, що Ви чули - це бюто-есдеківська мильна бульбашка. А тепер декілька слів про своє відношення до аренди таких споруд. Замок Паланок є обєктом комунальної власності кгромади Мукачево. Його ремонт і утримання фінансується з міського бюджету. 12 років тому у цей замок зайти було неможливо. Це була розвалина. Протягом останній років міською владою дуже багато було зроблено для відновлення цієї історичної споруди. Він складається з трьох частин. Сьогодні у верхній його частині розміщено декілька музеїв, картинна галерея, а також перша екуменічна церква в Україні, у якій можуть взяти шлюб представники різних релігійних конфесій. Середня частина замку знаходиться у вкрай занедбаному стані. Вже протягом майже шести років міська рада пробувала реалізувати ідею відновлення цієї частини, створивши на її базі кафе, ресторани та готель з метою збільшення відвідувачів замку.
гpaф, 16:08
Вопрос: Як Ви ставитеся до передачі в оренду замку "Паланок"?
Ответ: Це мало б дати можливість відновити цю частину і значно збільшити прибутки від відвідування замку Паланок, що, в свою чергу, дало б можливість отримати більше коштів на утримання цієї споруди. Протягом цих років дуло проведено три чи чотири тендери на організацію цієї роботи. Про ці тендери міська влада особисто повідомляла всіх керівників держави, міністрів, керівників політичних сил, керівників фракцій. Але ніхто не зголошувався взяти участь в реалізації цього проекту. Коли цей тендер все-таки відбувся, то українські маніпулятори від політики почали робити дуже багато галасу з його проведення.
жaк, 16:09
Вопрос: Чи відчули Ви на собі економічну кризу?
Ответ: Відчув одразу, коли не зміг зняти кошти із свого вкладу.
євpo, 16:10
Вопрос: Луквідували агентство по підготовці до ЄВРО. Як думаєте на краще?
Ответ: У нашій країні все робиться на краще, а виходить, як завжди.
лиc, 16:14
Вопрос: Розкажіть, будь ласка про свою родину, те як проводите вільний час, чим займаєтесь?
Ответ: Я родом із Львівської областію. Одружений, у цьому році виповнилося 25 років нашого сімейного союзу. Моя дружина Тетяна з Донецької області. Познайомилися ми під час навчання у Львові в технікумі радіоелектроніки. Виховуємо двох дітей. Донька Катя - студентка Київської консерваторії. Син Антон - студент Києво-Могилянської академії. Вільного часу дуже мало, якщо не сказати, що його практично немає. Коли випадає така нагода, то ми його проводимо в колі сімї.
vik_kiyv, 16:15
Вопрос: Не считает ли г-н Криль,что в случае несогласия депутата или небольшой группы депутатов с большинством фракции было-бы честнее выйти из фракции,положить свой мандат,и заниматься своими делами?Г-н Вакарчук так и сделал и к нему не слышно никаких пратензий ниоткуда.Или некоторые политики неспособны заработать кроме,как в парламенте?
Ответ: Якщо депутат, побачивши, що назріває складна політична ситуація, складає свій манддат, то він є безвідповідальною людиною і не мав би взагалі бути народним депутатом. Я себе до таких людей не відношу.
utusatas, 16:20
Вопрос: Нам (простым-пересичным украинцам) ВАЖНЫ даже те крошки (1000 грн со сберкнижки), которые бросили нам со стола. Вам Игорь Криль (и равно иже с вами ) НИКОГДА НЕ ПОНЯТЬ простых людей страны. Почему вы так ополчились на эти выплаты: тока и слышишь ПРОЕДАНИЕ, НЕТ РАЗВИТИЯ и тп. Да с вашими "менеджерами" мы окажемся и уже оказались в большой ЛУЖЕ (вы поняли где). Умерьте свой пафос и сьездите в село под Киев, а еще лучше в Украине и поговорите с людьми - вам там глаза может и приоткроют. Ничего хорошего от вас не жду и не ждем! Александр (уроженец г.Макеевка, Донецкой области)
Ответ: Уважаемый г-н Александр. Я думаю, что Вы не в праве говорить о том, что могу я или не могу понять. Мои родители, слава Богу, они живы, получают пенсию около 650 грн. Они получили Юлину тысячу. К сожелению, сейчас они уже этому не радуются. Знаете, популисты всегда одной рукой дают (и эта рука очень красиво выглядит), а другой рукою (невидимой) забирают. Но, к сожелению, забирают больше, чем дают.
mila, 16:22
Вопрос: Чому ЄЦ наполягає на дострокових виборах?
Ответ: Тому що ми не боїмося втратити свої депутатські мандати. Це по-перше. По-друге, політичні сили, і особливо їхні лідери, повинні бути чесними перед ними. Не можете створити коаліції - ідіть на вибори до людей. А у нас, як відбувається? - Коли політик в опозиції, він за вибори.коли він при владі - він проти виборів. проаналізуйте слова основних політичних гравців протягом двох останніх років, і ви зрозумієте, що це натуральне єзуїтство. Ми проти цього.
trefaret, 16:24
Вопрос: В чому суть ваших пропозицій щодо зміни виборчого законодавства?
Ответ: На початку конференції я вже говорив про це. Скажу коротко суть. Люди повинні голосувати не за ефемерний список. а за конкретного політика від конкретної партії в конкретному окрузі.Тоді і політики будуть відповідальні, і залежити вони будуть надалі від своїх лідерів, і порядку в парламенті буде більше.
Chicos, 16:25
Вопрос: На вашу думку, що ж треба змінити в українській політиці для того, щоб припинити протистояння, корупцію та безвідповідальність у владі?
Ответ: Дотично про це мова вже йшла. Потрібно змінити виборчу систему. Тоді появиться відповідальнітсь, буде менше часу витрачатися на протистояння, і звільниться час на боротьбу з корупцією.
west, 16:30
Вопрос: Кто должен нести ответственность за обвал гривни - правительство или Нацбанк?
Ответ: Виноваты оба. Если разделить ответственность, я бы провел такую пропорцию: 80 - правительство, 20 - Нацбанк. Сейчас БЮТовской политики на всех каналах говорят о том, что виноват, но разве Нацбанк безответственно открывал импорт и закрывал экспорт, ухудшая платежный баланс государства? Ми должны понимать: если мы много завозим товаров, нам необходимо внутри страны много долларов, чтоб за него заплатить. А для того, чтоб найти доллары, нужно увеличивать экспорт, а мы его закрыли. Давайте вспомним ввоз большого количества импортного мяса (это убило наших фермеров), а также рекордный урожай зерна и запрет правительства на его вывоз.Вот это - основная причина падения курса гривны. И не надо людей обманывать.
psy_banny, 16:35
Вопрос: Какая модель власти, президентская или парламентская, была бы более органичной и действенной для нашей страны?
Ответ: Одной из главных причин сегоднешнего хаоса в политике является изменения модели власти в Украине с 2006 года. Напомню, в этом году мы стали президентско-парламентской республикой. Это было ошибкой, ее надо исправлять. Не сомневаюсь, что в Украине должна быть сильная президентская власть, которая должна отвечать за исполнительную вертикаль в органах власти. То есть люди выбирают президента, президент отвечает перед ними за свою деятельность, но при этом он имеет полномочия. В этой ситуации важно иметь сильный парламент, который должен быть противовесом президентской власти, чтоб не допустить авторитаризма или, еще хуже, диктатуры. Но при этом парламент должен избираться по системе открытых списков.
naumofff, 16:37
Вопрос: Думаю меня, как и большинство респондентов, интересует вопрос - так финансирует Рудьковский "Единый центр" или нет?!?!?!?
Ответ: Это очередной мыльный пузырь технологов штаба БЮТ.
RNB, 16:39
Вопрос: Пане Ігоре, скажіть будь-ласка, чому Ви не відправляєте Стельмаха у відставку? Адже він ревальвував на весні гривню чим призвів до втрати резервів, потім своїми діями вчинив паніку обваливши гривню, не відреагував та не прйняв заходів щодо унеможливлення відтоку депозитів,бездіяв під час атаки на ПІБ, сьогодні корупційно видає рефінансування комбанкам, фінансує дефіцит бюджету через ОВДЗ, а нещодавно заявив, що буде все стабільно, після чого знову обвалилася гривня... Можна продовжувати, але хіба Ви не бачите, що він стара, зашорена, налякана й неадекватна людина, якій пора наспокій, бо вона вчиняє безглузді речи. Треба рятувати фінансову систему. Дякую за відповідь
Ответ: Я вже говорив про вплив уряду і Нацбанку на фінансову кризу і на курс гривні. Думаю, що до цього потрібно підходити комплексно і розглядати діяльнітсь як національного банку, так і кабінету міністрів.
Hobober, 16:42
Вопрос: Скажите, что в конце концов, надо сделать, чтобы прекратить это противостояние в треугольнике Президент - ВРУ - КМУ?
Ответ: Ще рік тому, коли формувалася демократична коаліція, я попереджав про те, що небезпекою для держави є перебування на посаді премєр-міністра - кандидата у президенти.Немає значення прізвища політиків, які посідають дану посаду. Посада премєр-міністра є дуже важливою для держави, і якщо її використовують виключно в особистих політичних цілях, то це призводить до тієї ситуації, яку маємо сьогодні. Якщо рік тому я говорив неправду, то нехай сьогодні хтось мені заперечить. Такі ж думки можу висловити про посаду Голови Верховної Ради, і це особливо важливо для сьогоднішньої коаліціади в парламенті.
Skif, 16:45
Вопрос: Доброго дня!
Скажіть, будь-ласка чи визначилась партія за яку кандидатуру голосуватиме на посаду спікера?
Ответ: Ми будемо підтримувати ту кандидатуру того політика на почаду Голови ВР, який зможе забезпечити створення коаліції в парламенті. Це приведе парламент в конституційне русло, і ми зможемо до виборів президента забути про парламентські вибори. Такими кандидатурами є Володимир Литвин і Іван Плющ.
nikolas, 16:47
Вопрос: Можно ли считать совместное голосование за отставку Яценюка прообразом будущей коалиции - ПР-КПУ-ЕЦ-Блок Литвина?
Ответ: Нет, нельзя. Если бы это было так, то такая коалиция уже была бы создана. О наших мотивах в этом голосовании я уже говорил.
karabas, 16:50
Вопрос: Ваши методы по борьбе со "случайными" людьми в партии? Ведь не секрет, что доля баласта в виде разного рода "прилипал" и "попутчиков" в каждой партии довольно высока?
Ответ: Единый центр - единственная в Украине партия, у которой при вступлении есть кандидатский стаж - три месяца. За это время мы успеваем увидеть реального человека на всех уровнях.Тем более, мы имеем возможность почувствовать его в работе.Это один из принципов, который отличает нас от других политических сил, и дает нам возможность реально влиять на чистоту наших радов.
Aлeкcaндpa, 16:53
Вопрос: Здравствуйте! У меня вопрос прагматический! Ваша партия в блоке или вне блока,самостоятельно, пойдет на следующие выборы. Меня не очень интересуют вопросы НАТО и языка.Как и многих сейчас. Надоело. Но очень интересуют такие.1. Не считаете ли Вы,что 450 депутатов для такой страны как Украина-много. Не кажется ли Вам ,что число депутатов ВР нужно сократить хотя бы до 300? 2.Налоги на зарплату.На каждую заработанную 1000 грн,я должна заплатить 500грн. налогов. Уходить от налогов и платить зплату в конертах вынуждены не только работодатели,но и работники.Заплатив все-останешься "голым,босым,простоволосым"!3. Пенсии. Когда институт "дворянства" прекратится при начислении пенсий? Почему бухгалтер Собеса получает пенсию в разы(!!?)больше оперирующего хирурга или участкового врача -педиатра?Спасибо за ответы!
Ответ: Уважаемая Александра, вопросов много, но они интересные. Отвечаю коротко:
1. Согласен, количество депутатов можна уменьшить
2. Зарплат в конвертах не должно быть. Это можно решить очень быстро, но для этого нужна политическая воля. Мы предлагаем налог на зарплату уменьшить с 37 до 15, и при этом ввести криминальную ответственность для руководителей предприятий за выплату зарплаты в конвертах.
3. И по пенсиях я с Вами согласен.
oleg, 16:54
Вопрос: Як часто буваєте вдома на Закарпатті? Що подобається і не подобається в Києві?

Ответ: На жаль, останнім часом не вдається кожного тижня бути вдома. Але коли приїжджаю на Закарпаття, відчуваю себе, ніби в раю. Тепер я точно розумію, чому кияни так люблять Закарпаття.
gagarin, 16:59
Вопрос: Обычно перед выборами политики стараются понравиться избирателям - избегают непопулярных решения/заявлений и пр. Как по вашему, четырехкратное повышение цен на проезд в общественном транспорте в Киеве, говорит о том, что в ближайшие полгода выборов не будет?
Ответ: Намагання політиків подобатися під час виборів не є основною проблемою. А полягає вона саме в тому, що дуже багато людей готові повірити в солодку брехню. На жаль, сьогодні в Україні така ситуація, що майже всім громадянам набридло дивитися на той безлед, який є, та слухати неправду. Але чомусь так виходить, що якщо будуть вибори, то є небезпека, що люди свої голоси віддадуть найбільше тим, хто найбльше буде говорити їм неправду. Всі ми повинні зрозуміти, що лише від нас самих залежить наше майбутнє. Якщо ми хочемо, щоб хтось прийшов, і за нас зробив те, що маємо зробити ми, то завжди знайдеться хтось, хто захоче це наше бажання використати у власних цілях. Але памятайте, такий політик забути про свої обіцянки, щойно він дорветься до влади.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі