Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Одесити на джипах рятують тих, хто застряг у снігу
2009-12-17 16:24:00

Одесити на джипах рятують тих, хто застряг у снігу

Ініціативна група власників повноприводних автомобілів за останню добу витягнула близько 30 автомобілів зі снігових заметів в Одесі та області.

В Одесі було створено ініціативну групу, що складається з 14 джипів, яка за минулу добу витягнула зі снігових заметів близько 30 автомобілів. Про це повідомляє інформаційний сайт Одеси із посиланням на дані координаційного штабу організації «Єдиний центр».

«Ідея виникла абсолютно випадково. Наші знайомі застрягли за містом і не могли виїхати. Декілька хлопців поїхали їм допомогти і по дорозі допомагали виїхати всім тим, кого вони зустрічали», – зазначив представник організації.

Потім, за його словами, «хлопці розділилися по місту: 4 джипи перебували у селищі Котовського і 10 — у центрі міста».

«Якщо довго не було дзвінків, то вони за власною ініціативою каталися по місту і допомагали на особливо проблемних перехрестях. Роботу в місті група почала о 3 годині дня, останній на даний момент дзвінок надійшов до штабу о 3 годині ночі», – додав представник «Єдиного центру».

Зазначимо, що в Одесі є як ті, хто співчуває горю, так і ті, хто вирішив заробити на примхах природи. Особливо запопадливі заробляють на виштовхуванні машин: 10 гривень допомога на людину.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі