Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Шумілкін: Нам як виборцям важливо навчитися правильно вибирати
2008-08-11 18:42:00

Шумілкін: Нам як виборцям важливо навчитися правильно вибирати

Причини повернення у велику політику та проблеми місцевого самоврядування, життєве кредо та рецепти гарного настрою – про це і не тільки під час чат-інтерв’ю на ГАРТі розповів екс-мер Харкова Володимир Шумілкін. 12 липня на З’їзді Єдиного Центру його було обрано головою Секретаріату партії.

2008-08-07 10:05:17__andrej: Що було причиною Вашого переходу до Єдиного Центру?

В останні роки політики для досягнення своїх цілей по-суті розколювали країну на Схід і Захід. На жаль, це досить часто використовується й зараз. Це небезпечно. Партія "Єдиний Центр" ставить своєю метою об'єднання народу. Цю мету ми переслідували і під час формування програмних документів партії. І саме це стало головним аргументом при прийнятті мною рішення про втуп до партії "Єдиний Центр". Думаю, і зовнішні, і внутрішні виклики сьогоднішнього часу вимагають єдності, а не розколу. Ми вважаємо, що багато позицій, які використовують для здійснення розколу, штучні.

2008-08-07 10:05:35__andrej: Членом скількох політичних партій Ви вже були?

Після 1990 року я був членом НДП і НСНУ.

2008-08-07 10:06:22__andrej: Коли, на Вашу думку, відбудеться відставка уряду?

Сьогодні для уряду є досить багато роботи, і ми подібні питання не розглядаємо.

2008-08-07 10:31:45__Bogdanova: Як на Вашу думку, чи дійсно зможе Єдиний Центр згуртувати навколо себе таких людей, які дадуть гідну відповідь на виклики часу та допоможуть «подолати принизливий стан бідності й відсутності гідних умов життя»?

Сьогодні в партії акумулюється досить потужний інтелектуальний ресурс, який здатен запропонувати ідеї, що об’єднують наших співгромадян. Ми будемо робити все, щоб вони знайшли широку підтримку у всіх регіонах. І безумовно, ми спроможні запропонувати програму дій у загальнонаціональному масштабі й у регіонах для рішення актуальних проблем.

2008-08-07 10:32:14__Bogdanova: Чим спровоковане Ваше повернення у велику політику?

Я впевнений, що мої досвід і знання повинні служити людям. У рядах Єдиного Центра я бачу прекрасну можливість робити це.

2008-08-07 10:51:05__volodya: Добрий день, Володимире Андрійовичу! Багатьох жителів Харкова непокоїть певна інтрига навколо того, чи будете брати участь у виборах міського голови? За результатами опитувань, що проводилися серйозними соціологічними фірмами й центрами, у Вас є рейтинг, який дозволяє перемогти на міських виборах у Харкові. Чи є спокуса?

Думаю, що з питання кожних виборів партія буде ухвалювати рішення щодо варіанту своєї участі. Це буде стосуватись і місцевих виборів, і загальнонаціональних. Я буду працювати на тих напрямках, на яких вона (партія – ред.) вважатиме за необхідне.

2008-08-07 10:52:31__volodya: Скажіть, будь ласка, яку найціннішу пораду Ви отримали й від кого? Яке Ваше кредо в житті?

У свій час мама мені передала просту й глибоку мудрість: поводься з іншими так, як ти б хотів, щоб поводилися з тобою.

Дуже важливо мати правильну мету й не губити часу для її досягнення. Життя кінечне.

2008-08-07 10:55:48__volodya: Підконтрольні нардепу від БЮТ Олександру Фельдману агенства та ЗМІ багато розповідають дивного про Вас особисто та Єдиний Центр. Наприклад, що Вас на посаду керівника Секретаріату партії призначив Ваш єдиний і головний опонент на виборах 2006, нинішній міський голова Мийхайло Добкін, член Партії регіонів. Як Ви прокоментуєте таку інформацію?

На жаль, досить часто в ЗМІ друкують неправдиву, замовлену інформацію. Сподіваюся, згодом ЗМІ будуть звільнятися від подібних недоліків, а люди навчаться відрізняти правду від неправди.

2008-08-07 12:05:49__inna: Вас знають харківчани як гарного господарника та управлінця. Скажіть, наскільки ефективно при сьогоднішньому протистоянні політичних сил в Україні можуть працювати губернатори, мери, голови адміністрацій? Що спрацьовує на користь місцевої влади, а що є перепоною?

Я завжди виступав проти введення пропорційної системи на місцевих виборах. Партійна боротьба й протиріччя, які прийшли на місцевий рівень, безумовно, не підвищують ефективності діяльності місцевих органів влади. Крім того, це значно віддалило депутатів місцевих рад від виборців.

2008-08-07 12:06:18__inna: На Вашу думку, яким шляхом має розвиватись місцеве самоврядування? Наскільки необхідна реформа в цій сфері, щоб розширити чи, навпаки, обмежити повноваження територіальних громад?

Я близько 14 років пропрацював в органах місцевого самоврядування. Переоцінити важливість цього інтституту неможливо. Безумовно, органам місцевого самоврядування потрібно передавати максимум повноважень і ресурсів для вирішення проблем територіальних громад. І в цьому напрямку ми маємо ще дуже багато зробити.

2008-08-07 12:07:31__inna: В Україні багато говорять про дострокові вибори. Як Ви думаєте, які вибори й коли будуть першими: президентські, парламентські чи місцеві, й що вони змінять?

Я думаю, що всі вибори будуть проходити у встановлений законом термін.

2008-08-07 12:08:31__inna: Чи можете Ви навести приклад дієвого контролю з боку пересічних громадян чи громад за виконанням політичними силами передвиборних обіцянок? Яким чином реально контролювати співвідношення обіцяного й зробленого та змусити політиків відійти від популізму?

Не так багато часу ми живемо в умовах демократії. Нам як виборцям необхідно навчитися правильно вибирати, робити менше помилок. Звичайно ж, пам'ятати ті політичні сили й тих політиків, які забувають про свої обіцянки, і не підтримувати їх на наступних виборах.

2008-08-07 16:46:54__Politik: Яка ймовірність створення міжфракційної депутатської групи ( у ВРУ) Єдиний Центр?

Така ідея зараз не розглядається.

2008-08-08 10:57:35__ALEXANDR_65: Здрастуйте Володимире Андрійовичу! Дайте відповідь, будь ласка, на таке питання: на якому фланзі політичного спектра позиціює себе Єдиний Центр - центр або правий?

Ми позиціюємо себе в центрі. Цей зміст почасти закладений у назві партії.

2008-08-08 11:01:42__aleks: У попередні часи Ви дуже багато уваги приділяли спорту і фізичній культурі. Як на сьогоднішній день складається Ваш робочий день? Чи багато часу Ви приділяєте спорту? Які види спорту Ваші найулюбленіші?

Як і раніше, я встаю о 6 ранку - пробіжка, зарядка, холодний душ. Періодично граю у великий теніс. Це допомагає підтримувати гарний настрій і високу працездатність.

На жаль, час інтерв'ю вийшов. Дякую за питання. Сподіваюся на цікаве спілкування в майбутньому.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі