Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Петьовка: Єдиний Центр не просився до «Нашої України»
2008-10-29 16:55:00

Петьовка: Єдиний Центр не просився до «Нашої України»

Ексклюзивне інтерв`ю члена Президії Єдиного Центру, народного депутата України Василя Петьовки газеті \"Високий Замок\"

- Єдиний Центр готовий до виборів, - каже у розмові з кореспондентом «ВЗ» член цієї партії Василь Петьовка. - В якому саме форматі підемо на них, вирішить з’їзд. Скоріш за все, це буде самостійний похід.
- Чим ви провинилися перед «Нашою Україною», що там категорично не хочуть брати вас у свою виборчу команду? Про це заявляли голова партії В’ячеслав Кириленко, члени «НУ» Руслан Князевич, Ірина Геращенко, Ксенія Ляпіна…
- Перераховані вами люди – це далеко не вся «Наша Україна». Мені здається, що трошки неправильно поводять себе певні члени цієї партії, заявляючи ту чи іншу позицію. Ми не просилися до «Нашої України». А якщо не просилися, то хто ж нам може відмовляти?
- Але ж такий союз був би логічним з огляду на те, що, так само, як «Наша Україна», ви позиціонуєте себе президентською силою?
- Нас ніхто не питав, чи ми хочемо іти разом з «Нашою Україною». Кажу вам: ми підемо на вибори як окрема політична сила.
- Якщо з «Нашою Україною» виборчий союз у вас таки не складеться, - хто може бути вашим партнером на виборах? Кажуть про потенційну співпрацю Єдиного Центру з Блоком Леоніда Черновецького, з Партією підприємців і промисловців Анатолія Кінаха…
- Такого нема, таким шляхом ми не йдемо. Хоча, скажу вам: у Єдиному Центрі сьогодні перебуває понад півсотні членів колишніх партій – у тому числі від Черновецького, Кінаха. Іншого виду партнерства поки що не передбачається. Ми підбираємо до лав партії реальних людей, хочемо з ними самі йти до парламенту. Про той чи інший блок переговорів сьогодні не ведемо.
- Є багато розмов про те, хто очолить виборчий список і штаб Єдиного Центру. Все зводиться до особи Віктора Балоги, який начебто планує написати заяву про звільнення з посади голови Секретаріату Президента – щоб сконцентруватися на виборчій кампанії Єдиний Центр…
- Це все здогадки. Люди, які поширюють їх, мають у цьому певний інтерес. Немає жодного сумніву у тому, що Віктор Іванович буде у виборчому списку «Єдиного Центру». А хто очолить цей список і все таке інше – належить до компетенції з’їзду. Я був би неетичним по відношенню до своїх колег, якби вам зараз щось сказав. Давайте не перебільшувати і не брати на себе чужі повноваження. У мене, як одного з членів Єдиного Центру, можуть бути ті чи інші пропозиції, однак все вирішуватиме з’їзд. Треба все робити вчасно і не спішити поперед батька у пекло. Коли на те прийде час, все буде відомо.
 

Іван Фаріон \"Високий Замок\"

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі